(19)
Lech Poznań
(28)

Liczba oddanych głosów: 47

Koniec! Lech pokonał na wyjeździe Termalikę 3:0 i wciąż liczy się w walce o mistrzostwo Polski. Poznaniacy zrównali się punktami z liderem Jagiellonią Białystok.

• 85. min.

Lech się cofnął, podopieczni trenera Bjelicy wyczekują już ostatniego gwizdka. Termalica szuka honorowego trafienia - bezskutecznie.

• 79. min.

Zmiana w Lechu:

Puchacz za Raduta.

• 75. min.

Trela odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej Majewski i spokojnie wykończył akcję. 3:0 dla Kolejorza.

• GOOOOOOL

74. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Lech raz jeszcze!!!

• 72. min.

Dośrodkowanie w pole karne, ogromne zamieszanie, piłka odbija się od Putiwcewa i wpada do bramki. Samobójcze trafienie.

• GOOOOOOL

71. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Lech podwyższa prowadzenie!!!

• 66. min.

Gutkovskis ładnie przedryblował rywala na prawym skrzydle, na szczęście dla lechitów w porę wrócił się Trałka, który popisał się czystym odbiorem.

• 61. min.

Majewski pojawia się w miejsce Pawłowskiego.

• 56. min.

Za nami blisko godzina gry, a Termalica wciąż nie oddała żadnego celnego strzału.

• 51. min.

Dużo niedokładności po obu stronach. Lech ma inicjatywę, ale wiele z tego nie wynika.

Gramy!

• 45. min. + 1

Po bardzo słabej pierwszej połowie dostajemy 15 minut przerwy.

• 44. min.

Stefanik uderzył z 20 metrów - jakieś pięć metrów nad poprzeczką.

• 41. min.

Tym razem akcja Termaliki kończy się na wrzutce w ręce Putnocky'ego.

• 34. min.

Akcję Termaliki strzałem skończył Babiarz. I rzucił kilka przekleństw, tak niecelne było to "uderzenie".

• 32. min.

Termalica próbuje atakować, ale na razie nie jest w stanie poważnie zagrozić Lechowi.

• 26. min.

Szybko dochodzi do pierwszej zmiany w zespole gospodarzy - Misak wchodzi za Plevę. Podobno nie przez uraz Plevy, tylko ze względów taktycznych.

• 25. min.

Gutkovskis zobaczył żółtą kartkę za faul na Trałce.

• 20. min.

Wilusz powinien zdobyć drugiego gola dla Lecha - Radut dośrodkował z rzutu rożnego, piłka minęła wszystkich i spadła na głowę zamykającego akcję Wilusza. Bramka była pusta, ale lechita uderzył bardzo źle.