Czy Polonia wygra z Zagłębiem w Lubinie?
nie

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC MECZU

90. min. + 5

Koniec meczu. Zagłębie wygrało z Polonią 2:1 i awansowało do ćwierćfinału Pucharu Polski.

• 90. min. + 3

Jeszcze zółtą kartkę zobaczył Pazio, który sfaulował Woźniaka.

Ostatnia zmiana gospodarzy. Adrian Rakowski zastąpił Jeża.

O trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie. Pawłowski już zakończył udział w meczu. Na ostatnie fragmenty pojawił się Arkadiusz Woźniak.

• 86. min.

Wszołek sprytnie urwał się obrońcom Zagłębia, ale do końca czujny w bramce był Gliwa.

• 85. min.

Cani mógł doprowadzić do remisu, ale źle zabrał się z piłką w polu karnym i w ostatniej chwili został zablokowany.

• 82. min.

Żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem zobaczył Kokoszka. Ukarany został także Budzyński.

• 76. min.

Ależ okazja Zagłębia! Pawłowski przytomnie podał do Wilczka, który uderzył z linii pola karnego i nieznacznie się pomylił.

• 73. min.

Costa Nhamoinesu wybrał się pod pole karne rywali i próbował zaskoczyć Budzyńskiego. Nieskutecznie.

• 70. min.

Reaguje także Piotr Stokowiec. Isidoro opuścił boisko, a w jego miejsce pojawił się Tomasz Brzyski.

• 69. min.

Pierwsza zmiana w zespole Zagłębia. David Abwo zastąpił Lirę.

• 65. min.

Cani doskonale znalazł się teraz w polu karnym. Albańczyk po dośrodkowaniu Cotry wygrał pojedynek z dwoma obrońcami Zagłębia i głową strzelił w kierunku bramki Gliwy, który instynktownie sparował piłkę.

• 62. min.

W odpowiedzi Gołębiewski poradził sobie z obrońcą Zagłębia w polu karnym, ale skutecznie interweniował Gliwa.

• 60. min.

Lira zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta, ale strzelił za mocno.

• 59. min.

Bilek ukarany żółtą kartką po faulu na Wszołku.

• 52. min.

Gooooooooool! Zagłębie ponownie wychodzi na prowadzenie! Budzyński chwilę wcześniej z trudem sparował strzał głową Papadopulosa, ale przy dośrodkowaniu popełnił fatalny błąd i wypuścił piłkę, do której w polu karnym dopadł Tunczew. Obrońcę Zagłębia mógł jeszcze powstrzymać Gołębiewski, ale nie dał rady.

• 47. min.

Piłka po strzale Piątka przypadkowo odbiła się od Caniego. Zagubiony Albańczyk nie był w stanie nic zrobić w polu karnym.

Rozpoczęła się druga połowa.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy. Zagłębie remisuje z Polonią 1:1.

• GOOOOOOL

45. min. + 1

Gooooooooooool! Jeszcze przed przerwą Polonia wyrównała za sprawą Wszołka. Z prawej strony celnie dośrodkował Piątek. Piłka trafiła po nogi Wszołka, który poradził sobie z Widanowem i za chwilę nie dał szans Gliwie.