(16)

Liczba oddanych głosów: 47

Wi�cej o wydarzeniu

Besnik Hasi: Po takiej porażce czuję wstyd

- Nie widziałem w naszej postawie pragnienia zwycięstwa w drugiej połowie. Nawet po obronie karnego przez Cierzniaka nie byliśmy wystarczająco zmotywowani. Sędzia pozwalał na ostre pojedynki, a my nie umieliśmy podjąć walki- powiedział po przegranym meczu z Górnikiem Zabrze trener Legii Warszawa Besnik Hasi.

• Wielkie słowa szacunku dla zabrzan. Przegrywali 0:2, zmarnowali rzut karny. Mimo to grają dalej i w 1/8 finału zmierzą się z Wigrami Suwałki. Dziękujemy za uwagę

• 120. min. + 2

Jeszcze Rzeźniczak dośrodkował w pole karne do Dąbrowskiego, ale nic z tego nie wyszło. Koniec spotkania! Sensacja! Górnik eliminuje Legię z Pucharu Polski!

Angulo w poprzeczkę!

• 120. min. + 1

Dwie minuty doliczone

• 119. min.

Strzał Nikolicia zablokowany, kontratak Górnika przerwał Jodłowiec. Kartka

• 116. min.

Moulin w mur

• 116. min.

Rzut wolny dla Legii w dobrej odległości do oddania strzału...

• 115. min.

W rozgrywającego zabawił się Rzeźniczak. Wyszło jeszcze gorzej niż w bronieniu. Od bramki Górnik, pięć minut do końca meczu

• 113. min.

Kontrę trzech na jednego zmarnowali teraz zabrzanie

• 112. min.

Mogło, a nawet powinno być 4:2. Zagranie z lewej strony boiska nie zostało jednak przecięte przez żadnego z piłkarzy Górnika

• 109. min.

Prijović! W poprzeczkę! Ależ to była bomba...

• 108. min.

Kartka dla Kasprzika za dyskusje

• 107. min.

Wyraźnie kontuzjowany Dąbrowski gra już na pozycji napastnika. W obronie na pewno się już nie przyda

• 106. min.

Rozpoczęła się druga połowa dogrywki

• 106. min.

Przerwa. Legia jest w beznadziejnej sytuacji. Przegrywa 2:3, gra praktycznie w dziesiątkę, bo z powodu urazu na boisku tylko statystuje Dąbrowski

• 105. min. + 1

W pole karne z rzutu rożnego dośrodkował Grendel, a strzałem głową Cierzniaka pokonał Grendel. Spóźnił się Jodłowiec...