Drutex Bytovia Bytów
(14)

Liczba oddanych głosów: 41

• KONIEC MECZU

Koniec, awans Arki! Od oglądania tego meczu oczy spuchły nam niemal tak, jakby ktoś wstrzyknął nam w poliki botoks. Niemniej gdyńska drużyna okazała się o jednego, tego decydującego gola lepsza, choć jakości było bardzo mało. Czy awans do półfinału PP uratuje posadę Grzegorza Nicińskiego? Okaże się to w kolejnych dniach. Dwa pozostałe mecze ćwierćfinałowe jutro: Wisła Kraków - Lech Poznań i Wigry z GKS-em Jastrzębie. Zapraszamy na relacje na Sport.pl!

• 90. min. + 3

Tu już nie ma prawa nic się zdarzyć, żółta kartka za opóźnianie gry dla Steinborsa.

• 90. min. + 2

Rzut z autu pod polem karnym Arki, daleki wyrzut, zamieszanie w polu karnym...! Nie ma nawet strzału, gospodarze przetrwali! I ostatnia minut doliczonego czasu.

• 90. min. + 1

Pierwsza z trzech doliczonych minut za nami...

• 89. min.

To ostatnia minuta regulaminowego czasu gry, a Bytovia niespecjalnie atakuje... Teraz w twarz dostał Sobieraj z Arki i leży na boisku.

• 88. min.

Szwoch dwa razy fauluje w krótkim odstępie czasu i sędzia Musiał pokazuje mu żółtą kartkę.

• 85. min.

Aaaale to była szansa dla Bytovii! Rzuchowski zaraz po wejściu ma doskonałą okazję po tym, jak Klichowicz zagrywa do tyłu z prawej strony. Pomocnik gości może przyjąć, przymierzyć... ale piłka leci w trybuny. Fatalnie przestrzelił!

• 84. min.

I ostatnia zmiana w drużynie gości: za Poczobuta na boisku pojawia się Rzuchowski.

• 84. min.

Długie podanie na Abbotta, znów wybiega Bieszczad, ale wykopuje piłkę prosto w kolegę. Rzut rożny dla Arki.

• 82. min.

A więc teraz bardziej zależy na atakowaniu Bytovii. Gdyby tylko było widać jakieś konkrety w grze gości...

• 78. min.

Szwoch za Siemaszkę w drużynie Arki. A za Wilczyńskiego wszedł Jacek Bąk. Bąków w Bytovii jest teraz dwóch.

• 78. min.

Klarując sytuację: chociaż w dwumeczu jest wynik 2:2, to gol strzelony przez Abbotta w Bytowie jest decydujący i na ten moment przepycha Arkę do półfinału PP.

• GOOOOOOL

76. min.

GOL! Niesamowite, jest gol! Arka w powolny, typowy dla tego meczu sposób rozgrywa akcję, dośrodkowuje Marcus da Silva, a tam środkiem przebija się Hofbauer i ładnym strzałem głową pakuje piłkę pod samą poprzeczkę. Błąd środkowych obrońców. Teraz w półfinale jest Arka!

• 74. min.

I kolejna w Arce: Zjawiński za Marciniaka. Ofensywna zmiana, gospodarze przechodzą na grę trójką obrońców i trójką napastników.

• 73. min.

Zmiana również w drużynie gości. Trener Kafarski wpuszcza Wróbla za Wacławczyka. Defensywna zmiana Bytovii.

• 70. min.

Z ciekawości policzyliśmy sekwencje dokładnych podań przed stratą obu drużyn z ostatnich kilku minut... Zaczynając od tego, że Arka rozgrywa: 3, 1, 2, 1, 1, 3, 4, 2, 5, 2, 1, 2, 3, 5, 6, 3, 2...

• 67. min.

Zmiana w Arce: Kakoko za Łukasiewicza. Więcej dynamiki w środku pola?

• 63. min.

Bytovia rusza do ataku! Kontra dwóch na jednego, Klichowicz pędzi lewym skrzydłem, dogrywa do środka... za lekko. Obrońcy wracają, wybijają piłkę, a goście tracą doskonałą szansę, by zagrozić bramce Steinborsa. Wracamy do kopaniny.

• 60. min.

"Ale bałagan" - pisze na Twitterze prezes PZPN, Zbigniew Boniek o meczu w Gdyni. Pełna zgoda. Teraz żółta kartka dla Poczobuta.

• 58. min.

Wydarzenie! Surdykowski z pierwszym celnym strzałem dla Bytovii, prosto w ręce Steinborsa.