Liczba oddanych głosów: 189

Komentarze (3)
  • rolfrider394

Oceniono 24 razy 16

Jako kibic Totenhamu nie jestem zadowolony z AVB ktoś zaraz powie 3 miejsce w lidze. Jest jedna rzecz mecz z Interem pokazał ,że bez Bale menadżer Totenhamu nie umie ułożyć drużyny gdyby był Harry Rednapk to sądzę ,że wyniki Spurs'ów były by lepsze ,bo jak Gareth Bale po sezonie odejdzie co jest prawdopodobne to skończy się pomysł Andre Villasa-Boasa.

• marcepun

Oceniono 28 razy -8

Tylko Koguty godnie w tym sezonie reprezentują Premier League. Londyńczycy są wg głównym pretendentem do tytułu.

kopniety.blox.pl

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Skończyły się już także spotkania w Bordeaux (2:3 z Benfiką), w Stambule (1:1 z Viktorią) i w Rzymie (3:1 ze Stuttgartem). Dziękujemy za udział w naszej relacji z meczów LE

• GOOOOOOL

Goooool dla Newcastle!!!!! Czwarta minuta doliczonego czasu gry, już sędzia miał gwizdać po raz ostatni, ale świetna wrzutka z prawego skrzydła, a Cisse świetnie wyszedł w powietrze i strzałem głową z najbliższej odległości pogrąża Anży!!! Chwilę później sędzia kończy mecz

• GOOOOOOL

90. min.

Gol dla Bordeaux, który nie zmieni już tego że drużyna Obraniaka odpadnie! Samobójczego gola po rzucie rożnym wbija Jardel, dla którego to drugie trafienie w tym meczu. Po chwili jednak powtórka sprzed kilkunastu minut i Benfica błyskawicznie odpowiada golem Cardozo

• 82. min.

Newcastle - Anży - goście mimo, że mają jednego zawodnika mniej to groźnie atakują! Piłkę pod własnym polem karnym traci jeden z obrońców "Srok" i Eto'o już szarżuje na bramkę. Jego strzał z baaardzo ostrego kąta wybroniony jednak przez Elliota!!

• GOOOOOOL

75. min.

Gol dla Bordeaux!!! Fatalny błąd Jardela, któremu piłka odbija się od pleców i trafia do Diabate, który pokonuje bramkarza rywali. Minutę później Portugalczycy wybijają jednak gospodarzom z głowy marzenia o odrabianiu strat, gdyż szybka akcja i Cardozo pokonuje Carasso!

• 59. min.

Bordeaux - Benfica - Tymczasem drużyna Obraniaka gra jakby już kompletnie nie wierzyła w awans. Inicjatywę mają Portugalczycy, którzy częściej atakują i w pełni kontrolują sytuację na boisku

• 55. min.

Newcastle - Anży - Carcela - Gonzalez fauluje Haidarę i ogląda drugą zółtą kartkę w tym meczu. W ten sposób Newcastle gra z przewagą zawodnika

• 50. min.

Newcastle - Anży - "Sroki" miały już dwie okazje na otwarcie wyniku, ale za każdym razem w piłkę nie trafiał któryś z czarnoskórych ofensywnych piłkarzy. Na pewno za jednym razem był to Cissoko

Rozpoczynamy drugie połowy spotkań!

Mamy już przerwy we wszystkich spotkaniach. Sensacyjnie jest za to w Londynie, gdzie Steaua wyrównała z Chelsea. Oddzielna relacja z tego spotkania - do znalezienia tutaj >>

• GOOOOOOL

44. min.

Gol dla Fenerbahce!!! Turcy prowadzą w dwumeczu już 2:0, po tym jak fatalny błąd w polu karnym popełnił obrońca czeskiej drużyny. Po odchodzącym od bramki dośrodkowaniu ze skrzydła, nie zdołał on wybić piłki, a zza pleców nadbiegał Ucan, który potężnym strzałem umieścił piłkę w siatce

120. min. + 2

Koniec meczu!!!! Inter mimo, że zagrał wyśmienicie wygrywając 4:1, odpada z dalszej rywalizacji!

• 120. min.

Cambiasso, Cassano i inni napierają na bramkę Tottenhamu, jednak obrońcy gości wybijają piłkę na róg. Co za emocje na San Siro!!! Po kornerze głową strzela Ranocchia, ale nad poprzeczką!

• GOOOOOOL

110. min.

Gol dla Interu!!! Cassano wrzuca ze skrzydła, a w polu karnym świetnie główkuje Ricardo Alvarez i jest 4:1

• 105. min. + 4

Inter - Tottenham - Sędzia doliczył aż cztery minuty do pierwszej części dogrywki, właśnie się skończyła

• GOOOOOOL

8. min.

I znów gol dla Lazio!!! I znów Kozak!!!!! Pędzi na bramkę, strzela, piłka odbija się od poprzeczki i ląduje w bramce pogrążając Niemców!