(1)

Liczba oddanych głosów: 38

Wi�cej o wydarzeniu

• 90. min. + 4

Udinese po dobrym meczu wygrało z Sampdorią 3:1. Dwa gole zdobył dla gospodarzy Di Natale i jedną Muriel. Dla gości honorową bramkę strzelił Eder. Piotr Zieliński grał do 55. minuty. Był bliski asysty, ale Di Natale nie wykorzystał jego doskonałego prostopadłego podania. Sam nie miał okazji strzeleckich. Było to piąte z rzędu zwycięstwo Udinese w Serie A.

Antonio Di Natale

Koniec meczu!

• 87. min.

OPIS BRAMKI: Muriel, który zmienił Zielińskiego, autorem gola. Sprezentował mu go bramkarz Sampdorii Romero. Podał piłkarzowi Udinese do nogi a ten uderzył bez namysłu z 16 metrów do siatki.

• GOOOOOOL

87. min.

Gol dla Udinese! 3:1!

• 84. min.

Allan faulował Sansone tuż przy linii pola karnego. Miał szczęście, że arbiter nie podyktował jedenastki. Sampdoria nie wykorzystała jednak stałego fragmentu gry.

• 82. min.

Kolejna dobra okazja do zdobycia gola. Tym razem niewiele pomylił się Muriel, który trzeba przyznać dobrze współpracuje z Di Natale.

• 76. min.

Goście nie poddają się. Eder próbował zdobyć swojego drugiego gola. Uderzył z 35 metrów mocno, ale golkiper czuwał.

• 72. min.

Niewiele brakowało, a byłoby 3:1. Świetnie głową strzelał Domizzi, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

• 67. min.

Ależ okazja dla Sampdorii! Wprowadzony po przerwie Sansone kropnął z narożnika pola karnego w wewnętrzną cześć słupka. Bramkarz gospodarzy miał mnóstwo szczęścia, ze piłka nie odbiła mu się od pleców i nie wpadła do siatki.

• 58. min.

Di Natale zachował się jak rasowy obrońca. Przebiegł pół boiska goniąc rywala i gdy ten zbliżył się do pola karnego sfaulował go wślizgiem. Otrzymał za to żółtą kartkę.

• 55. min.

Niestety Zieliński opuszcza już boisko, zmienia go Muriel.

• 54. min.

OPIS BRAMKI: Kapitalny gol Di Natale. Dobiegł do długiej piłki zagranej od kolegi z zespołu i czubkiem buta przeniósł futbolówkę nad bramkarzem Sampdorii. Piłka zanim wpadła do siatki odbiła się jeszcze od poprzeczki.

• GOOOOOOL

54. min.

Gol dla Udinese! 2:1!

• 47. min.

Druga odsłona zaczęła się od mocnych ataków gości. Mieli rzut rożny, ale pierwszorzędnie go zmarnowali.

• 45. min.

Za chwilę druga połowa. Trener daje ostatnie wskazówki Zielińskiemu.

• 45. min.

Trzeba przyznać, że Polak prezentuje się na razie całkiem nieźle. Dwa razy przedryblował rywali przy linii bocznej, zaliczył świetny przechwyt i prawie asystę. Raz faulował, raz był faulowany.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 43. min.

I jeszcze jedna okazja dla Di Natale. Uderzał głową po podaniu Pereyry, ale golkiper gości popisał się dobrą obroną.

• 38. min.

Zieliński mógł zaliczyć kapitalną asystę! Odebrał piłke jednemu z rywali i natychmiast zagrał do Di Natale. Napastnik Udinese znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale chyba za długo zwlekał ze strzałem, dobiegli do niego defensorzy i wybili mu piłkę.