(1)

Liczba oddanych głosów: 4

• KONIEC MECZU

90. min.

Koniec meczu! Roma zgarnia komplet punktów, a to oznacza, że mistrzem Włoch w sezonie 2015/2016 został Juventus Turyn!

• GOOOOOOL

89. min.

Fantastyczna akcja Romy! Salah zagrał piłkę przed pole karne do Radji Nainggolana, a pomocnik rzymian mocnym, precyzyjnym strzałem pokonał Pepę Reinę.

• 80. min.

Na boisko wszedł Francesco Totti. Owacyjnie witany przez kibiców Romy!

• 72. min.

Fenomenalny jest dzisiaj Szczęsny! Kolejna doskonała interwencja reprezentanta Polski.

• PILNE

69. min.

El Shaarawy dostał piękne podanie z własnej połowy, wbiegł w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę wybił mu Raul Albiol. Było groźnie.

• 65. min.

W odpowiedzi uderzał Dries Mertens, ale piłka po strzale Belga minęła o kilka metrów bramkę Wojciecha Szczęsnego.

• PILNE

60. min.

Doskonała szansa Romy! Maicon włączył się do akcji ofensywnej, wbiegł w pole karne i płaskim strzałem próbował pokonać Pepe Reinę. Hiszpan końcami palców odbił piłkę i uratował Napoli.

• 55. min.

Niesamowicie skoncentrowany jest dzisiaj Szczęsny. Tym razem Polak złapał dośrodkowanie Mertensa.

• 49. min.

Marek Hamsik, który rozgrywa dzisiaj 400. mecz we włoskiej Serie A uderzył z dystansu, ale Wojciech Szczęsny był doskonale ustawiony i złapał piłkę.

• PILNE

46. min.

I podobnie jak w pierwszej połowie, pierwszą groźna akcję przeprowadzili gospodarze. Maicon dośrodkowywał piłkę z prawego skrzydła, ale Pepe Reina spokojnie złapał piłkę.

Piłkarze Romy zaczęli drugą połowę.

• To było bardzo dobre 45 minut Wojciecha Szczęsnego. Polak bronił pewnie, a w jednej sytuacji w fenomenalny sposób uratował Romę od straty gola!

• 45. min. + 3

Koniec pierwszej części gry. W Rzymie bez goli, ale okazji nie brakowało. Liczymy, że w drugiej połowie piłkarze wyregulują celowniki.

• 45. min.

Sędzia dorzuca do pierwszej połowy trzy minuty.

• 43. min.

Pewnie i spokojnie broni dziś Wojciech Szczęsny. Przed momentem Polak bez problemów złapał dośrodkowanie z bocznej strefy boiska i szybko wznowił akcję Romy.

• 41. min.

I właśnie. Egipcjanin przebojową akcją wywalczył rzut wolny i żółtą kartkę dla Ghoulama.

• 39. min.

Kolejny raz z dobrej strony w ofensywie pokazał się Mohamed Salah. To dziś zdecydowanie najgroźniejszy piłkarz drużyny Spallettiego.

• 35. min.

Goście z Neapolu częściej atakują bramkę Wojciecha Szczęsnego. Roma po szybkim i intensywnym początku straciła impet.

• 28. min.

SZCZĘSNY !!! Polak ratuje rzymian od starty gola. Gonzalo Higuain stanął oko w oko z reprezentantem Polski, ale Szczęsny w fantastyczny sposób wyciągnął ręce i zablokował strzał Argentyńczyka.

• PILNE

26. min.

Doskonała akcja gości z Neapolu i piłka w siatce! Jose Callejon pokonał Szczesnego, ale nie zdążył się nawet ucieszyć. Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Spalony. Minimalny, ale był.