(30)

Liczba oddanych głosów: 31

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec meczu! Milan remisuje w Rzymie. Jedynego gola dla zespołu Gennaro Gattuso strzelił Krzysztof Piątek. Mediolańczycy utrzymują jeden punkt przewagi na Romą w tabeli Serie A.

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

To mogła być piłka meczowa dla Milanu! Uderzał Diego Laxalt, ale jego strzał obronił Olsen.

• 89. min.

Pierwsza szansa Cutrone i słaby strzał Włocha.

• 87. min.

Krzysztof Piątek schodzi z boiska. Polak miał jedną sytuację i ją wykorzystał. Trzeci mecz i trzeci gol w barwach Milanu. W miejsce Piątka wszedł

Patrick Cutrone.

• 85. min.

Milan ma duże problemy w końcówce. Roma jest bliżej zwycięstwa i atakuje. Piątek całkowicie odcięty od podań.

• PILNE

81. min.

Słupek ratuje AC Milan! Świetne dośrodkowanie Kolarova i strzał głową Pellegriniego.

• 77. min.

Paqueta schodzi z boiska. W jego miejsce Samu Castillejo. Krzysztof Piątek zostaje na murawie.

• 71. min.

Roma atakuje, Milan czeka na kontrataki. Emocje rosną!

• 65. min.

Piątek świetnie odegrał piłkę do Paquety, ale Brazylijczyk zepsuł akcję Milanu.

• 63. min.

Żółta kartka dla Pellegriniego.

• 60. min.

Karsdorp wrzucił piłkę w pole karne Milanu, ale obrońcy spokojnie oddalili zagrożenie.

• 56. min.

Dużo walki w środku pola. Sytuacji podbramkowych brakuje. Piątek odcięty od podań.

• 50. min.

Milan próbuje odpowiedzieć. Krzysztof Piątek cofa się na własną połowę i pomaga kolegom w rozegraniu piłki.

• GOOOOOOL

47. min.

Ale początek drugiej połowy w wykonaniu Romy! Wielkie zamieszanie w polu karnym Donnarummy i gol Nicolo Zaniolo.

Czas na drugą połowę!

• PRZERWA

Brakuje przymiotników, by opisać to, co wyprawia Krzysztof Piątek. Trzeci mecz w barwach Milanu i i trzeci gol. Maszyna.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy!

• 45. min.

Donnarumma! Włoch zanotował dwie świetne parady w ciągu jednej akcji. Ależ świetny mecz Włocha