Frosinone
(1)

Liczba oddanych głosów: 8

• 90. min. + 2

Roma odniosła pierwsze zwycięstwo pod wodzą Luciano Spallettiego! Na szczególną uwagę zasługuje trafienie debiutanta. El Shaarawy popisał się strzałem piętką a`la Zlatan Ibrahimović. Wojciech Szczęsny nie miał nic do powiedzenia przy straconej bramce. Oprócz tego wyłapał kilka dośrodkowań, ale raczej nudziło mu się. Pod koniec było ciekawiej, ale to ze względu na Tottiego. LEgenda Romy popisała się kilkoma nieszablonowymi zagraniami, w tym świetną asystą przy bramce Pjanicia.

Koniec!

Szczęsny przytomnie wyszedł z bramki i wyłapał dośrodkowanie rywali. W tym meczu już nic nie ma prawa się zmienić.

• 87. min.

Skrzydłowy Frosinone dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale Daniele De Rossi wybił piłkę piętką. Świetna interwencja Włocha! Efektywna i niezwykle efektowna

• GOOOOOOL

84. min.

GOOOOOL! Francesco Totti zagrał świetną prostopadłą piłkę do Miralema Pjanicia, a Bośniak w sytuacji sam na sam z golkiperem pokonał go precyzyjnym strzałem przy słupku.

• 81. min.

Wreszcie jakaś akcja gości. Rzut rożny jednak nie zagroził bramce Szczęsnego.

• 79. min.

Roma wygląda już na nasyconą. Rzymianie nie kwapią się do kolejnych ataków, natomiast Frosinone ma spore problemy z organizacją gry. Wojtek Szczęsny jest tak bezrobotny, że mógł trafić do pośredniaka.

• 75. min.

Z boiska schodzi debiutant Zukanović, a na murawie zamelduje się doświadczony Maicon

• 72. min.

Salah okiwał kilku rywali, jednak zamiast podać do lepiej ustawionego Pjanicia wdał się w kolejny drybling i stracił panowanie nad futbolówką.Egipcjain dzisiaj szarpie, szarpie, ale dużo z tego nie wynika...

• 68. min.

Totti wrócił na boisko po kilku miesięcznej przerwie i jest ona widoczna. Brakuje Włochowi wyczucia. Jego ostatnich kilka podań nie trafiło do adresatów.

• 64. min.

Faulowany Francesco Totti. Za faul na legendzie Romy musi być żółta kartka. Federico Dionisi został ukarany

• 62. min.

Świetne uderzenie z rzutu wolnego, ale piłka jednak minimalnie mija bramkę strzeżoną przez Polaka.

• 59. min.

Z boiska zejdzie bezproduktywny Edin Dżeko, a na murawie zameldował się Francesco Totti!

• 55. min.

Frosinone domaga się rzutu karnego! Dżeko dotknął piłki ręką, ale rzut karny byłby niesprawiedliwą decyzją. Arbiter puścił grę dalej i było to najlepsze rozwiązanie zaistniałej sytuacji

• 52. min.

Piękna dwójkowa akcja Bośniaków. Pjanić-Dzęko-Pjanić-Dzeko- strata.

• GOOOOOOL

48. min.

GOOOOOL! Zlatan Ibrahimovic! A nie, przepraszam... To był Stephan El Shaarawy! Nowy nabytek Romy popisał się cudownym uderzeniem piętą z powietrza!

Zapraszamy na drugą odsłonę! A tymczasem na intensywną rozgrzewkę wyruszył Francesco Totti!

• 48. min.

Pjanić rozrzuca piłkę na lewo i prawo, ale jego partnerzy mają kłopoty z dokładnym przyjęciem, co wywołuje ogromną wściekłość Luciano Spalettiego.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Początek spotkania należał do Romy, ale z każdą kolejną minutą rozkręcali się goście. Trochę nie wyraźny debiut Shaarawy`ego. Wojtek Szczęsny obronił dwa strzały, ale przy bramce był jednak bezradny.