Oceniono 15 razy -9

szykuje się rzeź :>

Odśwież
50
To był naprawdę dobry mecz. Pierwsza połowa to był głównie pokaz umiejętności bramkarzy obu zespołów. Zarówno Buffon, jak i Julio Cesar popisali się wieloma naprawdę znakomitymi interwencjami.

Druga połowa była już popisem Juventusu. Gospodarze kompletnie zdominowali rywali. W 57. min. Pirlo dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Caceresa, który świetnym uderzeniem głową pokonał bramkarza Interu.

W 71. min. trafił Del Piero, który wszedł na boisko niecały kwadrans wcześniej. Ładnie puścił piłkę obok Cesara, ale przede wszystkim dostał kapitalne podanie od Vidala, który zagrał między trzema obrońcami do wychodzącej na wolne pole klubowej legendy.

Dzięki temu zwycięstwu nadal niepokonany, za to bardzo często remisujący Juventus nadal ma szansę na mistrzostwo Włoch.

90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. Sędzia dolicza trzy minuty.

88. min. Quagliarella dostał świetnie zgraną piłkę głową i wyszedł prawie sam na sam, ale z ostrego kąta. Bramkarz obronił nogą.

85. min. Świetna główka Chielliniego po krosie z rzutu wolnego, a Cesar znowu fantastycznie broni.

83. min. W tym meczu już nic nie może się wydarzyć. Jedna akcja Interu w ostatnich kilku minutach, a teraz cały czas Juve pod bramką rywali.

80. min. Inter może już tylko czekać na koniec meczu. To gospodarze cały czas mają piłkę.

77. min. To mogło, a nawet powinno być 3:0! Gracze "Starej Damy" świetnie rozklepali obronę Interu, pewnie nawet wymienili za wiele podań, a strzał Quagliarelli z ostrego kąta obrońca wybijał wślizgiem już z linii bramkowej!

75. min. Żółta kartka dla De Cegliego.

74. min. Zmiana w Juventusie. Quagliarella za Vucinicia.

71. min. GOL! 2:0! Del Piero! Ale to przede wszystkim przepiękne podanie Vidala, który po ziemi posłał krótko piłkę obok trzech obrońców. Del Piero wybiegł przed nich i strzelił obok Cesara!

70. min. Kapitalną piłkę dostał Vucinić! I strzelił w sytuacji sam na sam prosto w bramkarza z kilku metrów! Ależ zmarnował tę okazję.

68. min. Dwie zmiany w Interze. Pazzini za Poliego i Faraoni za Obiego.

66. min. Mecz nadal nie traci tempa. To rzeczywiście jest szlagier Serie A.

63. min. Ładna akcja Interu ze świetnym odegraniem Poliego, ale obrońcy gospodarzy wybijają.

61. min. Caceres próbował założyć siatkę. Nagatomo nie dał się nabrać, ale będzie rzut rożny.

60. min. Vucinić coraz agresywniej protestuje przeciwko decyzjom sędziego. Jeszcze jeden taki numer i dostanie żółtą kartkę.

57. min. GOL! 1:0! Caceres! Pirlo dośrodkowuje z rzutu rożnego idealnie na głowę Caceresa, który świetną główką trafia do bramki Interu.

56. min. Bardzo ładne uderzenie Marchisia z ponad 20 m. Julio Cesar przenosi kapitalnie piłkę nad poprzeczką.

53. min. Zmiana w Juventusie. Del Piero za Matriego.

52. min. Chiellini ładnie przyjął i mocno podkręcił piłkę przy strzale. Julio Cesar łapie.

51. min. Długa piłka do Matriego. Do pokonania miał dwóch obrońców. Jego strzał został bez trudu zablokowany.

49. min. Jak na razie, mieliśmy jeden strzał na bramkę Juventusu. Ale tam był Buffon.

46. min. Początek drugiej połowy.

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

44. min. Vucinić agresywnie przepychał Poliego, a Poli odpowiadał zachowaniem raczej z mordowni, niż z boiska. I dostał żółtą kartkę.

40. min. Stanković uderza mocno z dystansu - Buffon na rzut rożny.

38. min. I bardzo dobra interwencja J. Cesara! Bramkarze chyba są na razie bohaterami tego meczu.

36. min. Petarda Obiego z prawie 30 m! Buffon wybija przed siebie. Pierwsi przy piłce są gracze Juventusu.

34. min. Nagatomo dostał żółtą kartkę, choć on akurat zbyt brutalnie nie faulował.

32. min. Długie podanie do Milita, który radzi sobie z obrońcami i potężnie uderza na bramkę. Buffon jednak znowu broni!

30. min. Caceres w kolejnym niesamowitym sprincie prawą stroną. Wrzuca jednak zupełnie do nikogo.

29. min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na krótszy słupek. Forlan uderza z kilku metrów głową, a Buffon kapitalnie piąstkuje!

27. min. Pepe dośrodkowuje, Caceres chciał przedłużyć głową do Vucinicia, ale trafił w piłkę bardziej barkiem i przez to Vucinić źle dostawił nogę.

25. min. Teraz Juve znowu w natarciu. Strzały dość zdecydowanie mijają jednak bramkę Interu.

23. min. Vidal mocno, ale z bardzo daleka. Julio Cesar pewnie łapie.

22. min. Buffon niezdecydowany. Wychodzi do mocno zagranej piłki, a po chwili się zatrzymuje. Mało brakowało, a byłaby katastrofa.

20. min. Vucinić ładnie odgrywa do kolegi, po chwili piłka do niego wraca, zagrywa przed siebie, przyjmuje piłkę Marchisio, a Vucinić podbiega do niego i odpycha go! Sam chciał dośrodkować, ale cel dośrodkowania za wolno wbiegał w pole karne. Niezwykła sytuacja.

18. min. Brzydki wślizg Pepego przy linii bocznej. Nie ma jednak żółtej kartki.

16. min. I kapitalna interwencja Julia Cesara! Caceres świetnie wrzucił na głowę Matriego, który z kilku metrów nie pokonał bramkarza Interu.

14. min. Dobra piłka w pole karne do Forlana, który przyjmuje i niewielkiej odległości, ale w trudnej sytuacji, od razu uderza. Buffon popisuje się znakomitym refleksem.

12. min. Wrzutka w pole karne gospodarzy. Ale zupełnie do nikogo.

10. min. Maicon dorzuca w pole karne. Caceres zdejmuje piłkę rywalowi i wybija na róg.

8. min. Brzydki faul na De Ceglim. Sędzia nie daje jednak kartki.

7. min. Ślicznie Juve rozgrywa piłkę pod polem karnym Interu. W polu karnym jednak tak łatwo już nie jest.

4. min. Znowu Juventus. Strzał Pirla jednak zablokowany.

3. min. I już bardzo groźna kontra "Starej Damy". Trochę przesadzili z liczbą podań, później trzeba było wycofywać piłkę spod linii końcowej i trudno było już uderzyć w gąszczu nóg.

2. min. Pierwsza akcja podbramkowa należała do Interu. Obrońcy gospodarzy łatwo sobie jednak poradzili.