Nie wygrać z tak słabym Interem, to grzech.

Oceniono 8 razy -2

powrót Balotellego, nie -iego panowie :)

• Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

• 90. min. + 5

Po zaciętym spotkaniu na Giuseppe Meazza Inter zremisował z Milanem 1:1. Od początku przewagę miała drużyna Massimiliano Allegriego. Udokumentował to golem w 21. minucie Stephan El Shaarawy. Interowi długo nie udawało się odpowiedzieć na bramkę Egipcjanina, aż wreszcie w 69. minucie wszedł Ezequiel Schelotto, któremu wystarczyły dwie minuty na pokonanie Abbiatiego. Po znakomitym dośrodkowaniu Nagatoma głową pokonał bezradnego Włocha.

Po tym remisie Milan ma 45 punktów, Inter 44 i już tracą do prowadzącego w tabeli Juventusu odpowiednio 13 i 14 punktów.

• KONIEC MECZU

90. min. + 5

Koniec meczu! W 279. derbach Mediolanu wynik 1:1!

• 90. min. + 4

Cassano jeszcze próbował dośrodkować, ale piłka uderzyła w boczną siatkę.

• 90. min. + 3

Mija trzecia z czterech doliczonych minut. Piłkarze obu drużyn już czekają na koniec meczu.

• 90. min. + 1

Kilka słów z innych boisk. Beckham wszedł właśnie na boisku. Zapraszam do relacji z meczu PSG - Olympique Marsylia

W 89. minucie kartkę ujrzał Zapata.

• 87. min.

Ostatnia zmiana w meczu. Ambrosini za Muntariego.

• 89. min.

Groźnie w polu karnym Interu. Strzelał Niang, piłkę wybił przed siebie Handanović i jeden z obrońców szybko wybił piłkę daleko przed siebie.

• 87. min.

Bojan za El Shaarawy'ego

• 86. min.

Groźnie pod bramką Handanovicia. Jednak El Shaarawy i Muntari poobijali piłką zawodników Interu.

• 85. min.

Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Z rzutu rożnego zagrywać będzie Milan.

• 83. min.

Zaciętych pojedynków w środku pola nie ma końca, ale nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.

• 81. min.

Młody M'Baye Niang wchodzi w miejsce Boatenga.

• 77. min.

Za kontuzjowanego Nagatoma wszedł Rumun Chivu.

• 74. min.

Druga zmiana w Interze. Ricky Alvarez opuszcza boisko a w jego miesce wchodzi Kuzmanović.

• GOOOOOOL

71. min.

Ależ zmiana! Schelotto na 1:1! Idealne dośrodkowanie Nagatoma na głowę Argentyńczyka i ten pewnym strzałem pokonuje Abbiatiego. Mamy remis!

• 69. min.

Zmiana w Interze. Schodzi Cambiasso, w jego miejsce pojawił się na boisku Schelotto.

• 68. min.

Boateng zgrywa piłkę do Nocerina przed pole karne, ale Włoch kiksuje i od bramki zacznie Handanović.

• 65. min.

Nocerino dośrodkowuje piłkę po ziemi w pole karne i świetnie interweniuje słoweński bramkarz Interu.