Borussia Dortmund
(6)

Liczba oddanych głosów: 11

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Borussia rzutem na taśmę wygrywa, i traci do prowadzącego w tabeli Bayernu Monachium zaledwie pięć punktów! Dziękujemy za śledzenie relacji!

• 90. min. + 2

Mkhitaryan zagrał w pole karne, a Kagawa z najbliższej odległości pakuje ją do siatki!

GOOOL! Borussia się podnosi!

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza trzy minuty.

GOOOOL! Rodriguez pewnie wykorzystuje jedenastkę!

• 89. min.

Faulował Łukasz Piszczek i zobaczył żółtą kartkę. Naszym zdaniem to błąd arbitra.

• 89. min.

Karny dla Wolfsburga!

• 83. min.

Plac gry opuszczają Aubameyang i Castro. W ich miejsce wchodzą Hofmann i Park Joo-Hoo.

• 80. min.

Vieirinha dograł piłkę w pole karne, a z tego podania zrobił się strzał! Obrońca gości wybija futbolówkę z linii bramkowej!

• 78. min.

Aubameyang zmarnował stuprocentową sytuację! Otrzymał dokładne podanie z prawej strony boiska, i będąc sam na sam z bramkarzem, nieczysto trafił w piłkę!

• 75. min.

Kruse dośrodkował w pole karne do Draxlera, a ten, walcząc o piłkę z Łukaszem Piszczkiem, sfaulował Polaka.

• 74. min.

Ależ dogodną sytuację zmarnował Schurrle! Był w dogodnej sytuacji do oddania strzału, ale zdecydował się podać. I to był błąd - obrońca gości wślizgiem zablokował zagranie.

• 72. min.

Vieirinha oddał niecelny strzał z dystansu!

• 71. min.

Arnold przy kontakcie bez piłki uderzył Gintera. Za swoje przewinienie nie zobaczył jednak kartki.

• 69. min.

Trasch oddał niecelny strzał z dystansu. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

• 66. min.

Po dośrodkowaniu Reusa z rzutu wolnego w polu karnym gospodarzy doszło do zamieszania. Piłkarze Wolfsburga wyszli cało z opresji.

• 62. min.

Ależ popis umiejętności Burkiego! Obronił dwa piekielnie silne strzały!

• 59. min.

Kagawa potężnie uderzył z dystansu. Broni Benaglio.

• 57. min.

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Caligiuri, a z kibicami wita się Christian Trasch.

• 56. min.

Draxler był blisko dojścia do sytuacji strzeleckiej, ale w ostatniej chwili powstrzymali go obrońcy Borusii. Burki pewnie łapie piłkę.