(7)
Bayern Monachium
(29)

Liczba oddanych głosów: 36

• Dla Roberta Lewandowskie był to piąty mecz bez strzelonego gola, ale dla Polaka najważniejsze, że jego drużyna cały czas wygrywa i jest coraz bliżej mistrzostwa.

• Dla monachijczyków był to czwarty kolejny mecz z kompletem punktów w Bundeslidze. Piłkarze Guardioli mają już 75 punktów, a od drugiej Borussii dzieli ich osiem punktów. Mistrzostwo Niemiec coraz bliżej.

• KONIEC MECZU

90. min.

Koniec meczu! Bayern zgarnia trzy punkty w meczu ze Stuttgartem.

• 89. min.

Robert Lewandowski świetnie zastawił piłkę przed obrońcami, podał do Duglasa Costy, a ten atomowym strzałem lewą nogą pokonał Tytonia.

• GOOOOOOL

89. min.

Bayern nie pozostawia złudzeń! Costa trafia na 3:1!

• 80. min.

To będzie emocjonująca końcówka w Stuttgarcie. Gospodarze nie odpuszczają i atakują bramkę Neuera!

• 76. min.

Fenomenalna interwencja Przemysława Tytonia! Polak w fenomenalny sposób zbił na poprzeczkę strzał Thiago.

• PILNE

70. min.

W odpowiedzi ładna, ofensywna akcja Bayernu! Dośrodkowanie z prawego skrzydła przewrotką próbował wykończyć Thiago, ale nie trafił w bramkę.

• PILNE

65. min.

Gospodarze wracają do gry! Kolejna ofensywna akcja Stuttgartu, ale tym razem tylko rzut rożny. Było groźnie pod bramką Manuela Neuera!

• 63. min.

Polak źle przyjął piłkę we własnym polu karnym i podał wprost pod nogi zawodnika Stuttgartu. Można powiedział, że asystował przy bramce dla rywali.

• GOOOOOOL

63. min.

Stuttgart! Didavi pokonał Neuera, a udział przy tej bramce miał Robert Lewandowski...

• 59. min.

Stuttgart zmarnował swoją szansę. Rzut wolny z narożnika pola karnego wykonywał Kostić, ale jego dośrodkowanie wybił Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski pracuje w defensywie.

• 56. min.

Trwa absolutna dominacja Bayernu! Gospodarze zamknięci na własnej połowie.

• 52. min.

Alaba pięknie poradził sobie z obroną Stuttgartu i sprytnym strzałem zmieścił piłkę tuż przy słupku bramki Tytonia.

• GOOOOOOL

52. min.

David Alaba! Austriak pokonał Przemysława Tytonia i powiększył przewagę Bayernu!

• 47. min.

Nie minęły nawet trzy minuty drugiej połowy, a Bayern już stworzył sobie świetną sytuację. Piłkarze Guardioli w natarciu!

Piłkarze Bayernu rozpoczęli drugą połowę!

• To była dobra połowa Roberta Lewandowskiego. Polak był bardzo aktywny, walczył z obrońcami i często podawał do lepiej ustawionych kolegów. Do pełni szczęścia brakuje Lewandowskiemu tylko bramki.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy!

• 42. min.

Piłkarze Pepa Guardioli stwarzają sobie coraz więcej sytuacji pod bramką Przemysława Tytonia. Gospodarze mocno zagubieni.