Jestem fanem bayernu monachium Ale lubie tez borussie
    Nie rozumie ludzi którzy obrażają bayern ja powinienem nienawidzic borussi a ją lubie łączmy się

• akcolbas

Oceniono 31 razy 9

Lewandowski jest jednym z najlepszy napastników świata.Ja z całego serca kibicowałem borussi niestety przegrali ale nie zapominajmy trzeba mieć szacunek dla wszystkich drużyn ja nie rozumiem dlaczego ludzie się biją na meczach zamiast pomagać swojej drużynie

• tomek85krk

Oceniono 2 razy 2

"Nie rozumie ludzi którzy..."

Kto? Kiedy rozum śpi to nie rozumie.

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC

Świetny mecz, zwłaszcza w wykonaniu gospodarzy, którzy zrobili swoim kibicom wspaniały prezent, choć mogli ten prezent upiększyć nie jedną kokardką - okazji do zdobycia kolejnych bramek mieli bardzo dużo. Piłkarze z Gelsenkirchen zagrali bardzo odważnie, zwłaszcza w pierwszej połowie, a obrona Borussii była dziurawa, albo jej w ogóle nie było. Goście odpowiadali skutecznymi akcjami dopiero po wejściu na boisko Reusa w drugiej połowie. Jedna z takich akcji owocowała ładną bramką Roberta Lewandowskiego. Piłkarze z Dortmundu mogli wyrównać, ale wówczas wynik tego meczu byłby niesprawiedliwy - lepszą drużyną w tym spotkaniu było Schalke 04.

Dziękujemy za udział w relacji i życzymy spokojnego, albo jak ktoś woli - wystrzałowego wieczoru.

• 90. min. + 4

Farfan faulowany w polu karnym przez Schmelzera? Sędzia nie jest pewny, woli zagwizdać po raz ostatni. Mecz się kończy zwycięstwem gospodarzy.

• 90. min. + 3

Lewandowskiego atak ostatniej szansy nieskuteczny. Gospodarze ruszyli z szybką kontrą, ale szybko przestawili się na grę na czas. A potem niespodziewanie raz jeszcze na szybki atak. Świetne odbity strzał na pustą bramkę przez jednego z gości.

• 90. min. + 2

Dośrodkowanie w pole karne Schalke. Do góry wyskakują Subotić i Lewandowski, ale partnerzy trochę sobie przeszkadzają. Nie ma z tej akcji strzału, który zagroziłby Hildebrandowi.

• 90. min. + 1

Kolejny kontratak Schalke - Bastos bez przekonania i to niezdecydowanie wykorzystuje Subotić pięknym wślizgiem.

Dortmundczycy grają już właściwie bez obrony, ale defensywne niedobitki świetnie zatrzymują atak gospodarzy. Hoeger zatrzymuje atak gości mniej świetnie i dostaje żółtą kartkę.

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 89. min.

Piękne, długie podanie Sahina do Błaszczykowskiego, który sprintem pomknął do piłki prawym skrzydłem, pewnie zostałoby przez Polaka zamienione na skuteczne dośrodkowanie, gdyby nie przeszkadzał mu Kolasinac.

• 88. min.

Goooooooaniema!? Akcja Błaszczykowskiego prawym skrzydłem. Zagranie w pole karne, z którym mijają się trzej kolejni zawodnicy Borussii. I - szczęśliwie dla nich - pół składu Schalke. Czas na dobiegnięcie do piłki ma niepilnowany, zamykający akcję Lewandowski. Jest sam na sam z Hildebrandem. Uderza... prawie prosto w bramkarza.

• 88. min.

Lewandowski próbuje przecisnąć się w polu karnym przez trzech rywali. Bardzo się dziwi, kiedy okazuje się, że się nie da.

• 87. min.

Błaszczykowski i Goetze zakręcili obrońcami na prawym skrzydle, szybkie podania były celne, więc Mario postanowił sprawdzić, czy precyzja wróciła również przy strzałach. Hoewedes jednak nie pozwolił młodej gwieździe Borussii na kopnięcie piłki w stronę Hildebranda.

• 85. min.

Farfan biegnie prawym skrzydłem i świetnie gra po ziemi w pole karne. Stojący dwa metry od bramki Pukki i Bastos próbują jednocześnie dostawić nogę. I sobie przeszkadzają. Ostatecznie uderza Pukki, ale minimalnie niecelnie.

• 83. min.

Kontratak Borussii mógł się udać tylko przy wyjątkowej nieudolności obrońców. Goście atakowali we dwóch (Reus i Lewandowski), a przeciwników było chyba ze czterdziestu. Górą ci, których było więcej.

• 83. min.

Tak boisko opuszczał nieszczęsny Huntelaar.

• 82. min.

Ostatnia zmiana w Schalke. Raffael za Draxlera.

• 80. min.

Doskonała szansa Schalke. Bastos zagrywa piłkę do Pukkiego, ten strzela w kierunku długiego słupka, Weidenfeller interweniuje skutecznie, ale odbija piłkę w kierunku wbiegającego w pole karne Farfana - ten natychmiast strzela z woleja, ale przenosi piłkę nad poprzeczką.

• 79. min.

Hildebrand nadal fruwa. Tym razem obok Piszczka.

• 77. min.

Strata Schalke w środku boiska i Reus natychmiast postanawia przekuć ten błąd w złoto podając piłkę do wychodzącego za plecy obrońców Lewandowskiego. Piłka jednak trafia do trzeźwo interweniującego Matipa.

• 77. min.

Borussii idzie nieźle, ale wynik tego nie potwierdza. Trener Klopp wstrzymuje więc uśmiech.