0 2
Komentarze (10)
  • autwywalczyl

Oceniono 56 razy 20

Mnie najbardziej urzeka komentarz meczów Borussii. Nawet jeśli Robert właśnie nieruchomo patrzy w niebo, to i tak pełen ekspresji głos uświadomi wszystkich słuchaczy, że Lewy doskonale absorbuje obrońców.
    Obszerniej w tym temacie na autwywalczyl.blox.pl/2012/10/Uwielbiam-mecze-Borrusi-Za-gre-i-te-smieszna.html

• jan3211

Oceniono 6 razy 6

Zawodnik tej klasy, jakim jest Lewandowski, samą obecnością absorbuje obrońców.
    ta trójka Polaków w Borussi , to cud nad Wisłą i dla Polski piękna wizytówka.

• ant44

Oceniono 2 razy 2

sorry, zabłądzilem, czy to kącik dla j.......ch?

• 90. min. + 3

Koniec meczu.

• 90. min. + 2

Ostatnia zmiana w Borussii. Leitner za Grosskreutza.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza dwie minuty.

Przedostatnia zmiana w Borussii. Na boisko wchodzi Perisić, który zastąpi Goetzego.

• 87. min.

Schieber stał przed znakomitą okazją, ale uderzył obok bramki. Tymczasem - ostatnia zmiana w zespole gospodarzy.

• 86. min.

Lewandowski chciał wbiec między dwóch obrońców i wyjść sam na sam z bramkarzem, ale został łatwo zablokowany plecami rywali.

• 85. min.

Kolejny faul, żółta kartka dla Guendogana.

• 83. min.

0:2! Goetze. Było ciężko, ale mistrzowie Niemiec zdobędą trzy punkty. Asystę zaliczył Lewandowski, który przytomnie zagrał do Goetzego.

• 81. min.

Zmiana w Borussii. Schieber za Reusa.

• 79. min.

Żółta kartka dla Suboticia.

• 74. min.

Nietypowe rozegranie rzutu wolnego. Kehl do Piszczka w pole karne, a ten nabiega na piłkę i uderza po ziemi tuż obok słupka.

• 73. min.

Żółta kartka dla Caligiuriego.

• 69. min.

Kolejna zmiana we Freiburgu. Guedego zastąpił Terrazzino.

• 63. min.

Ginter zatrzymał kontrę i dostał żółtą kartkę.

• 61. min.

Zmiana w zespole gospodarzy. Hedenstad za Jendriska.

• 57. min.

Niesamowita okazja dla gospodarzy! Już mogło być 1:1, ale po podobnym dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła pod nogi jednego z graczy Freiburga, który za długo zastanawiał się, jak uderzyć i Weidenfeller uratował zespół wspaniałym wślizgiem.

• 55. min.

0:1! Subotić. Reus dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne a Subotić kapitalnie uderzył tyłem głowy przy dalszym słupku. Świetna odmiana losu dla zawodnika, który w obronie radził sobie dziś fatalnie.

• 53. min.

I znowu coraz częściej atakują gospodarze, znowu coraz groźniej pod bramką Weidenfellera.

• 50. min.

Świetna akcja prawą stroną, zagranie w pole karne do Goetzego, a temu wystarczyło dostawić stopę i trafić z kilku metrów, ale Goetze do końca nie wiedział, jak ułożyć stopę i fatalnie spudłował.

• 47. min.

Od początku drugiej połowy Borussia zabrała się za atakowanie. Właśnie w ostatniej chwili jeden z obrońców wybił piłkę wślizgiem spod nóg Lewandowskiego.