Oceniono 11 razy 7

labedzi spiew bvb ---niestety jest juz po wszystkim w bundeslidze

• demkel

Oceniono 29 razy -3

Jest nieźle. Jeszcze niech spadną poniżej 4 miejsca i w przyszłym roku będzie można oglądać normalnie LM w TVP

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Piszczek wygrał w głosowaniu na gracza kolejki

W sondzie umieszczonej na oficjalnej stronie Bundesligi kibice mogli głosować na najlepszego ich zdaniem gracza 16. kolejki. Zwyciężył Łukasz Piszczek, który w swoim drugim meczu po operacji, który rozpoczął w pierwszym składzie, strzelił gola na wagę remisu z Hoffenheim.

Bundesliga. Piszczek wrócił na dobre

Łukasz Piszczek zdobył pierwszą bramkę od powrotu na boisko po operacji biodra. Redakcja ?Ruhr Nachrichten? wystawiła mu najwyższą w zespole notę za zremisowane 2:2 spotkanie z Hoffenheim.

Bundesliga. Borussia znów straciła punkty

Borussia Dortmund tylko zremisowała na wyjeździe z Hoffenheim. Drugą bramkę dla wicemistrzów Niemiec zdobył Łukasz Piszczek, a asystę przy pierwszej bramce miał Robert Lewandowski.

Bundesliga. Sarr, szorstki diament Borussii

- W Marsylii pokazał, że jest klasowym obrońcą. My o tym wiedzieliśmy, dlatego zrobiliśmy wiele, żeby go pozyskać - mówi Hans-Joachim Watzke. Dyrektor generalny Borussii Dortmund chwali Mariana Sarra. 18-letni stoper po raz drugi w wyjściowym składzie BVB pojawi się w sobotnim, wyjazdowym meczu z Hoffenheim. Relacja na żywo w Sport.pl o godz. 15.30.

• KONIEC MECZU

90. min. + 2

Po tym meczu Borussia będzie miała już 12 punktów straty do liderującego w Bundeslidze Bayernu, który dziś pokonał 3:1 HSV.

• 90. min. + 2

Koniec meczu. Borussia zremisowała z Hoffenheim 2:2.

• 89. min.

Schieber zaraz po wejściu miał znakomitą okazję do podwyższenia wyniku. Piłka trafiła do niego tuż przed bramką, wystarczyło wbić ją do siatki. Młodemu napastnikowi się to jednak nie udało. Wylądował na murawie a piłka obok bramki.

• 88. min.

Schieber wszedł za Reusa.

• 86. min.

Reus huknął z lewej strony, ale piłka przeszła obok prawego słupka bramki Hoffenheim.

• 83. min.

Żółta kartka dla Sahina. Gra robi się coraz bardziej nerwowa, Borussia ma coraz mniej czasu na zdobycie zwycięskiej bramki.

• 79. min.

Żółta kartka dla Eugena Polanskiego.

• 77. min.

Żółta kartka dla Friedricha.

• 75. min.

Kapitalną okazję miał Lewandowski! Uderzył sprzed bramki, golkiper przepuścił piłkę pod brzuchem, ale ta zwolniła i zdołał ją złapać zanim wtoczyła się do siatki.

• 73. min.

Znakomite uderzenie Mchitariana minimalnie mija słupek bramki Hoffenheim.

• 71. min.

Johnson za Herdlinga z zespole gospodarzy.

• 69. min.

Salihović wszedł za Schipplocka.

• 67. min.

GOL! 2:2, Piszczek! Z lewej strony w pole karne dośrodkował Sahin, a Piszczek wszedł w pole karne i uderzył głową. Bramkarz odbił piłkę, ale polski obrońca dopadł do niej i wbił do siatki.

• 67. min.

Podwójna zmiana w Borussii. Mchitarian za Błaszczykowskiego a Hofmann za Aubameyanga.

• 64. min.

Potężne uderzenie z wolnego Aubameyanga, ale w środek bramki. Grahl z problemami, ale broni.

• 63. min.

Dużo przerzutów piłki, gra toczy się w środku pola. Żadna z drużyn od dłuższego czasu nie potrafi zagrozić bramce rywali.

• 58. min.

Strzał Reusa minął lewy słupek bramki gospodarzy.

• 57. min.

Lewandowski bezpardonowo sfaulowany przed polem karnym. Będzie rzut wolny.

• 53. min.

Borussia atakuje opozycyjnie i niewiele z tego wynika. Gospodarze za to groźnie kontruje.