Bayern Monachium
(8)

Liczba oddanych głosów: 13

• 90. min. + 4

Koniec! Bayern prowadził 2-0 z Herthą, ale ostatecznie padł remis 2-2. Monachijczycy prowadzili po golach Hummelsa i Lewandowskiego, ale Hertha w ciągu pięciu minut strzeliła dwa gole za sprawą Dudy i Kalou. Poważnie wyglądającej kontuzji kolana doznał Franck Ribery. Dziękujemy za śledzenie relacji i do widzenia!

Niecelne uderzenie Lewandowskiego głową. To była chyba ostatnia okazja Bayernu.

• 90. min. + 2

Zupełnie nieudany zwód Comana w polu karnym Herthy.

Cztery minuty nadziei Bayernu.

• 89. min.

Bayern próbuje długich piłek, ale nie przynoszą one efektu. Willy Sagnol siedzi zrezygnowany na ławce.

• 87. min.

Alexander Esswein wchodzi za Haraguchiego.

• 86. min.

Bayern wciąż bije głową w mur, a Hertha szuka okazji do kontrataku.

• 80. min.

Zmiana w Hercie: Lustenberger zmienia Daridę.

• 80. min.

Według niemieckiego Sky Ribery mógł zerwać więzadła krzyżowe, ale na razie to niepotwierdzona wiadomość.

• 79. min.

Niklas Sule zmienia Jerome'a Boatenga. Środkowy obrońca chyba doznał urazu.

• 78. min.

Lewandowski uderza sprzed pola karnego, ale obok bramki.

• 75. min.

Ondrej Duda schodzi z boiska, zastępuje go Valentino Lazaro.

• 72. min.

Żółta kartka dla Kimmicha za dyskusje z sędzią.

• 68. min.

Rekik powstrzymał Lewandowskiego, który leży na ziemi, złapał się za twarz. Został uderzony przez obrońcę Herthy, ale sędzia nie zauważył faulu.

• 65. min.

Rekik bez większych problemów powstrzymał Alabę w polu karnym Herthy.

• 62. min.

Kontuzja okazała się zbyt poważna. Ribery nie może zejść z boiska o własnych siłach, w jego miejsce wszedł Coman.

• 60. min.

Ribery potknął się na piłce i upadł na murawę, złapał się za kolano.

• 59. min.

Zmiana w Bayernie, Thiago Alcantara wchodzi za Arjena Robbena.

• 58. min.

Kalou uderza sprzed pola karnego, ale dobra interwencja Ulreicha.

• 56. min.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego po dośrodkowaniu Plattenhardta, zamieszanie w polu karnym Bayernu i Kalou w sytuacji sam na sam pokonał Ulreicha!