Tak
Nie

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Piszczek w jedenastce kolejki "Kickera"

Łukasz Piszczek znalazł się w jedenastce najlepszych zawodników 7. kolejki Bundesligi wybranej przez prtestiżowy magazyn "Kicker". To pierwsze takie wyróżnienie obrońcy reprezentacji Polski w tym sezonie

Bundesliga. Klopp nie może się doczekać meczu z Hannoverem

- Hannover to zdecydowanie zespół, który spośród wszystkich klubów Bundesligi dokonał największego postępu - komplementuje niedzielnego rywala Borussii trener dortmundczyków Juergen Klopp. Transmisja z meczu od 17.30 w Eurosporcie 2, relacja na żywo w Sport.pl.

• 90. min. + 1

Ostatnia akcja Borussii. Mknie Goetze, mknie Reus, ale do obrony wraca Diouf. Próbuje jeszcze Leitner, ale nieskutecznie, a sędzia kończy spotkanie.

Goetze do Reusa, temu zaś piłkę w polu karnym zabiera Haggui. Czysto, choć gracze i fani Boussii chcieliby, żeby było inaczej.

• 89. min.

Spotkanie będzie przedłużone o trzy minuty, a Hannover bardzo chce jeszcze zdobyć trzy punkty. Na przeszkodzie stoi Weidenfeller.

• 86. min.

Rzut wolny dla Hannoveru po faulu Suboticia. Potęzne uderzenie, odbita piłka i gooooooooooolll! Diouf cieszy się efektownym saltem, a Hannover wreszcie doprowadza do z taką determinacją poszukiwanego remisu.

• 82. min.

Reus dośrodkowywał z narożnika ale od bramki rozpoczyna Zieler.

• 80. min.

Goetze rozpoczyna akcję z Lewandowskim i Reusem, Huszti jednak się wraca, ale akcja idzie dalej, Piszczek na Grosskreutza, Lewandowski walczy z Cherundolo, a sędzia odgwizduje przewinienie ofensywne Polaka.

• 79. min.

Diouf nie trafia na pustą bramkę. Nieprawdopodobne!

• 77. min.

Ofensywna zmiana trenera Slomki: Abdellaoue za Pinto.

• 76. min.

Rzut rożny dla Hannoveru, ale Ya Konan zdemolował kolejnego gracza Borussii - tym razem Suboticia.

• 73. min.

Bender w starciu z Ya Konanem, obaj leżą na murawie.

• 70. min.

Miękka wrzutka Reusa z rzutu karnego, ale nikt z BVB nie robi nic sensownego z piłką i Hannover znów w natarciu, ale Subotić dobrze kontrolował linię spalonego i złapał w pułapkę ofsajdową Dioufa.

• 67. min.

Artur Sobiech kończy występ w tym spotkaniu. Zastępuje go Diouf.

• 65. min.

Okres przewagi Hannoveru, Borussia oddala inicjatywę.

• 62. min.

Sobiech zmusza Suboticia do wybicia w aut, a potem bomba Pinto i gracze Hannoveru są przekonani, że należy im się jedenastka za zagranie ręką Suboticia.

• 60. min.

Piękna parada Weidenfellera, który bronił strzału... Piszczka! Który z kolei tak niefortunnie interweniował po strzale... Sobiecha!

• 58. min.

Kontra Borussii, która zamienia się w atak pozycyjny i przynosi aut dla BVB, a potem rzut wolny dla Hannoveru. Coraz większe emocje.

• 56. min.

Sobiech zamiast w bramkę trafia w kolegę, Ale Hannover coraz śmielej poczyna sobie w polu karnym Borussii.

• 56. min.

Goooool! Rzut rożny dla Hannoveru, wysokie dośrodkowanie w pole karne i świetnie znalazł się w polu karnym Eggimann... ale sędzia nie uznaje tego gola! Ya Konan pociągał Schmelzera. Hannover wciąż przegrywa 0:1.

• 54. min.

Goetze! Minął Zielera i padł zahaczony przez Cherundolo, nie ma jednak rzutu karnego.

• 54. min.

Piszczek! Ależ bomba w słupek! Co za pech! Wyglądało to, jakby Piszczek chciał się zemścić na słupku, który przed końcem pierwszej połowy tak go poturbował.