Borussia Dortmund
(21)

Liczba oddanych głosów: 26

• Koniec meczu

Borussia obudziła się w tym meczu zdecydowanie zbyt późno. Kibiców reprezentacji może cieszyć dobre 45 minut Łukasza Piszczka, który dał naprawdę dobrą zmianę. HSV było konkretne, skuteczne i zasłużenie pokonało gości z Dortmundu.

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Borussia nie przedłużyła serii zwycięstw, a Hamburg awansował na ósme miejsce w tabeli.

Nerwowa końca meczu dla kibiców HSV. Borussia obudziła się w samej końcówce!

• 88. min.

Ale pogoń Borussii! Aubameyang drugi raz trafił do siatki, ale był na spalonym. W dalszym ciągu 3-1 dla HSV.

• 85. min.

GOL!Piękna zespołowa akcja BVB! Januzaj idealnie w tempo zagrał do Aubameyanga, a ten nie dał szans Rene Adlerowi. Borussia zmniejsza straty!

• 81. min.

Z boiska zszedł bohater HSV. Lewis Holtby na ławce, a w jego miejsce Diaz.

• 80. min.

HSV nie potrafi wyjść ze swojej połowy. Drużyna z Hamburga skupiła się tylko na powstrzymywaniu Borussii.

• 77. min.

Praktycznie wszystkie groźne sytuacje Borussii zaczynają się od bocznych obrońców. Piszczek i Schmelzer robią co mogą.

• 75. min.

Precyzyjne i dokładne uderzenie Gundogana, ale jeszcze lepsza interwencja Rene Adlera.

• 74. min.

Rzut wolny dla Dortmundu, tuż przed polem karnym!

• 72. min.

Schmelzer ładnie podłączył się lewym skrzydłem, ale kolejna udana interwencja hamburskiej defensywy.

• 71. min.

Trzecia bramka dla HSV zabiła to spotkanie. Brakuje składnych akcji. Borussia bezskutecznie próbuje złamać szczelną defensywę ekipy z Hamburga, ale nie bardzo wie jak to zrobić.

• 69. min.

Zmiana w drużynie Tuchela. Reusa zmienił Januzaj.

• 66. min.

Borussii brakuje piłkarza, który potrafiłby przyśpieszyć akcje. W drugiej połowie najaktywniejszy jest prawy obrońca - Łukasz Piszczek. Ofensywa BVB kompletnie zawodzi.

• 64. min.

Piszczek świetnie wszedł w ten mecz! Doskonałe podanie Polaka do Aubameyanga, ale Gabończyk zmarnował doskonałą sytuację!

• 61. min.

Łukasz Piszczek dobrze wbiegł w pole karne przeciwników, ale faulował Ostrzołka.

• 59. min.

Dobrze ustawiona drużyna z Hamburga odpiera kolejne ataki BVB. Piłkarze Tuchela nie radzą sobie z solidną defensywą.

• 55. min.

Aktywny na prawej stronie jest Łukasz Piszczek. Podrażniona Borussia próbuje odpowiedzieć drużynie HSV.

• 53. min.

Pogrom w Hamburgu! Hummels pokonał własnego bramkarza i jest 3:0!

• 51. min.

Ależ groźny strzał z dystansu Schmelzera! Lewy obrońca Borussii pięknie przymierzył z woleja, ale piłka minęła bramkę Rene Adlera.