Liczba oddanych głosów: 89

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC MECZU

KONIEC

Bayern zdecydowanie przeważał i zasłużenie wygrał, chociaż do ostatnich minut Hamburg liczył na cud. Bohaterem spotkania został Robert Lewandowski. Napastnik reprezentacji Polski w pierwszej połowie pewnie wyegzekwował rzut karny, a w drugiej odsłonie dostawił nogę do strzału Mullera tym samym myląc bezradnego Adlera.

• 90. min. + 3

Koniec!

Vidal rozpaczliwie wybija piłkę! Rzadki obrazek.. Bayern broni się jak może!

• 90. min. + 2

Michael Gregoritsch! Ależ huknął! Piłka jednak minimalnie mija bramkę Nuera!

To może być ostatnia szansa dla gospodarzy na odwrócenie losów spotkania. Hamburg będzie miał rzut wolny z bardzo dogodnej pozycji!

• 87. min.

Bayern kontroluje spotkanie, ale wciąż nie może być niczego pewien, ponieważ Hamburg ma zaledwie jedną bramkę straty. A dobrze znany polskim kibicom Rudnevs imponuje swoją aktywnością

• 84. min.

Coman wdał się w niepotrzebny drybling i stracił futbolówkę.

• 81. min.

Ilicević trafił prosto w mur. Gospodarze nie wykorzystali doskonałej szansy na wyrównanie!

• 80. min.

Rzut wolny dla HSV tuż przed polem karnym! Będzie groźnie!

• 79. min.

Fenomenalna interwencja Rene Adlera! Niemiec obronił uderzenie Thiago Alcantary.

• 75. min.

Na boisko wchodzi Rudnevs, były gracz Lecha Poznań zastąpił Lasoggę.

• 72. min.

Bayern mocno zagęścił środek boiska i nie pozwala gospodarzom zagrozić bramce Neuera.

• 68. min.

Robert Lewandowski mógł mieć trzeciego gola, ale nieczysto trafił w piłkę po dobrym dośrodkowaniu Thiago.

• 65. min.

Ależ fenomenalne uderzenie z rzutu wolnego Alaby! Piłka trafiła w słupek!

• 61. min.

To był bardzo szczęśliwy gol dla Bayernu. Na bramkę strzelał Thomas Mueller, a piłka odbiła się jeszcze od Lewandowskiego i kompletnie zmyliła Rene Adlera.

• GOOOOOOL

61. min.

Gooool !!! Robert Lewandowski !!! Drugie trafienie Polaka!

• 60. min.

Szybka odpowiedź Bayernu! Piłkę z połowy monachijczyków wyprowadził Costa, ale nie potrafił celnie dograć do Comana. Piłkę przejął jednak Lewandowski, ale strzał Polaka mocno niecelny.

• 58. min.

HSV dalej w ataku! Gospodarze czują, że Bayern nie jest dzisiaj w wielkiej formie.

• 56. min.

Kontuzjowany Boateng musiał opuścić boisko. W jego miejsce Javi Martinez.

• GOOOOOOL

53. min.

Niesamowite! Gol dla HSV! Wystarczył jeden rzut wolny, świetne dośrodkowanie i Aaron Hunt doprowadza do remisu! Zapowiadają się wielkie emocje!