Bayern Monachium
(43)

Liczba oddanych głosów: 46

• KONIEC

Bayer nie wygrał 11. spotkania z rzędu w lidze. Bił głową w mur przez 90 minut meczu, ale obrona gospodarzy okazał się lepsza. Co więcej, piłkę meczową w końcówce meczu zmarnował Robert Lewandowski. Po ostatnim gwizdku kibice Frankfurtu cieszyli się, jakby mecz wygrali, ale nie ma się co dziwić, bo "wygrać" punkt z Bayernem to też sztuka. Dobranoc!

• 90. min. + 5

KONIEC!

Jeszcze kartka dla Ignjovskiego.

Jedno z ostatnich uderzeń Bayernu w tym meczu. Nie było zagrożenia.

Sędzia doliczył pięć minut.

Djakpa zmienił Stenderę.

• 89. min.

GOOOOOL!! A jednak nie! Spalony! Lewandowski wślizgiem wsunął piłką do bramki, ale był na pozycji spalonej. Kręci głową z niedowierzaniem.

• 89. min.

Reinartz zmienił Aignera. Frankfurt broni wyniku.

• 88. min.

Muller zgrał piłkę do Alaby, strzał nad bramką. Gospodarze mieli szczęście, że Austriak uderzał słabszą nogą.

• 85. min.

Kartka także dla Robbena. Holender wreszcie się nie opanował i chciał wymusić karnego. Koszmar teatralny.

• 84. min.

Trzecia żółta kartka dla zawodnika gospodarzy. Tym razem ukarany Meier.

• 81. min.

Nie ma gola! Lewandowski prostym podbiciem uderzył obok lewego słupka. Zmarnowana szansa.

• 81. min.

Piłka meczowa dla Bayernu! Cudowne podanie Robbena do Lewandowskiego! Polak sam na sam z bramkarzem!!

• 79. min.

Kolejne starcie Zambrano z Lewandowskim. To już jest saga. Tym razem obrońca nieładnie sfaulował Polaka. Z dala od bramki, bezpiecznie.

• 77. min.

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Alaba zastąpił Lahma. Gospodarze też z mają roszadą. Russ zmienił Medojevica.

• 76. min.

Guardiola wciąż widzi jakieś plusy.

• 73. min.

Nic nie wniósł do gry Thomas Mueller. Thiago z resztą też.

• 71. min.

Dośrodkowanie było dobre, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

• 70. min.

Źle ustawiony Lahm musiał ratować się faulem. Gdyby puścił Aignera, kto wie. A tak to gospodarze mają tylko rzut wolny.