Koniec meczu! Borussia Monchengladbach pokonała Bayern Monachium 2:1!

Fatalne pudło Drmicia w doskonałej okazji do zdobycia bramki!

Niedokładne dośrodkowanie Hazarda.

• 88. min.

Rzut rożny dla gospodarzy.

• 83. min.

Monachijczycy potrzebują jeszcze co najmniej jednego gola, ale z atakami się nie spieszą. Mistrzowie Niemiec spokojnie, dokładnie rozgrywają piłkę.

• 78. min.

Raffael powstrzymywany przez Hummelsa, nie ma faulu, nie ma strzału na bramkę Bayernu.

• 74. min.

Wszystko wskazuje na to, że strzelili :) Arturo Vidal zdobywa bramkę i Bayern przedłuża szanse na choćby punkt.

• 70. min.

Bardzo głęboko broni się Borussia. Nic nie wskazuje na to, by Bayern był w stanie strzelić gola.

• 64. min.

Rzut wolny dla Borussii. Niedokładne dośrodkowanie w pole karne.

• 60. min.

Bayern atakuje, ale piłkę podprowadza tylko do pola karnego rywala.

• 55. min.

Faul na Lewandowskim w środku pola.

• 52. min.

Bardzo niecelny strzał Vidala.

• 49. min.

Bayern stara się atakować, odrabiać straty, ale na razie obrona Borussii bardzo szczelna.

Początek drugiej połowy.

• 45. min. + 5

Przerwa. Trafił Thorgan Hazard z karnego, drugiego gola dołożył Ginter. Jest 2:0. Widzimy się za kwadrans.

• 45. min. + 1

Aż pięć minut doliczonych.

• 45. min.
  • 44. min.

Świetne wejście w pole karne Stindla, który oddał niecelny strzał, ale z bliska piłkę do siatki wbił Ginter!