Oceniono 29 razy 1

Borussia po ostatniej porażce tym razem pewnie wygra.

• plderu

Oceniono 2 razy 0

Przed chwila wybrali widzowie w Niemczech bramke Lewandowskiego w meczu z Freiburgiem na bramke miesiaca Wrzesien.

• Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Borussia znów goni. Sobiech przeszkodzi Lewemu?

Ekipa Juergena Kloppa znów znajduje się za plecami Bayernu Monachium. Jeśli nie chcą już na początku sezonu narobić sobie strat do broniącego tytułu Bayernu, w sobotę będą musieli pokonać Hannover. Kluczowy dla losów spotkania może być pojedynek polskich napastników, Artura Sobiecha i Roberta Lewandowskiego. Początek meczu o 15.30. Relacja na żywo na Sport.pl

• 90. min. + 2

KONIEC MECZU. To nie było najlepsze spotkanie w wykonaniu Borussii, ale najważniejsze są trzy punkty. Hannover miał swoje sytuacje, ale w meczu padł tylko jeden gol po rzucie rożnym karnym w 4. minucie, który wykorzystał Marco Reus.

Sahin strzelał z rzutu wolnego, Zieler pewnie broni. Za chwilę sędzia powinien skończyć mecz.

Powinno być 2:0 - Schieber wywalczył piłkę na połowie rywala i pognał prawą stroną - wystarczyło wyłożyć piłkę Lewandowskiemu, który z łatwością wbiłby ją do pustej bramki - podanie nie doszło jednak do Polaka, świetna interwencja Marcelo.

• 89. min.

Ostatnia zmiana Kloppa. Schieber zmienia Aubameyanga.

• 86. min.

Borussia czeka na koniec meczu. Przed chwilą Aubameang walczył z Marcelo w swoim polu karnym, piłkarz Hannoveru nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

• 85. min.

Przypominijmy gola Reusa, który dał prowadzenie (trzy punkty?) Borussii.

• 83. min.

Ależ szansa Hannoveru - bardzo mocne uderzenie Kadaha z narożnika pola karnego i jeszcze lepsza interwencja Weidefellera.

• 78. min.

Hofmann zmienia Mchitariana.

• 78. min.

Borussia wciąż ma problemy z atakiem, Lewandowski nie dostaje podań, dośrodkowania są niedokładne, a Hannover już kilka razy udowodnił, że potrafi stwarzać okazję. Do końca meczu trochę ponad 10 minut.

• 74. min.

Po dynamicznym początku pierwszej połowy, mamy przestój w grze i wiele niedokładności.

• 68. min.

Sobiech schodzi z boiska, zmienia go Kadah.

• 67. min.

Błaszczykowski od razu ostro faulowany w środku pola. Nic się jednak nie stało.

• 65. min.

Błaszczykowski wchodzi na boisko za Marco Reusa.

• 62. min.

Aubameyang strzelał z 20 metrów, piłka odbiła się od nóg jednego z obrońców Hannoveru i wyszła na rzut rożny.

• 60. min.

Lewandowski główkował po rzucie rożnym, w środek bramki, Zieler nie miał problemów. Polak wygrał pojedynek główkowy z dwoma obrońcami, ale musiał się cofać do piłki i jego strzał był za lekki.

• 59. min.

Aubameyang nie trafił w piłkę po świetnym dośrodkowaniu Sahina, akcję próbował zamykać Lewandowski, ale nie miał szans na sięgnięcie futbolówki.

• 58. min.

Mimo okazji Mchitariana, to Hannover jest aktywniejszy w drugiej połowie - przed chwilą obrońcy Borussii znowu dopuścili do groźnej okacji, ale żaden z piłkarzy w bordowych strojach nie zdołał dojść do piłki.

• 57. min.

Hannover odpowiada - Prib mocno strzelał na bramkę Weidenfellera, ale ten popisał się świetną interwencją.