Oceniono 123 razy 69

Jakie oszustwo, van der Vaart podszedł i go popchnął, lewy zrobił to samo a kehl go mocniej popchnął i powinno być po żółtej dla lewego,Vaarta i kehla.

• kali2121

Oceniono 96 razy 34

Co za ślepy sędzia jak dla Lewego czerwono przecierz to Holender powinien dostać czerwoną.Niech ludzie tu niepiszą jakiś głupot jak nieoglądają meczu.

• slss85

Oceniono 109 razy 21

Wreszcie news o Lewandowskim, myślałem, że ten dzień będzie stracony...

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Lewandowski zawieszony, czytelnicy Sport.pl podzieleni

Robert Lewandowski został zawieszony przez władze ligi na trzy mecze za czerwoną kartkę w meczu z HSV Hamburg. Czytelnicy Sport.pl są podzieleni w ocenie tej kary. "To chyba jakiś żart. Widać, że komuś zależy, aby Lewandowski nie zdobył tytułu króla strzelców", "Może mieć pretensje tylko do siebie" - czytamy w komentarzach

Bundesliga. Kicker: Lewandowski najlepszy z Polaków w meczu z HSV

Robert Lewandowski, który w ostatnim ligowym meczu Borussii przeciwko HSV (1:4) najpierw zdobył bramkę, a potem za brutalny faul wyleciał z boiska, został przez dziennikarzy magazynu ?Kicker" oceniony najlepiej ze wszystkich trzech Polaków grających w zespole z Dortmundu.

Bundesliga. Niemieckie media: Lewandowski genialny i prostacki

W 31. minucie meczu Borussii Dortmund z HSV Robert Lewandowski został ukarany czerwoną kartką i musiał opuścić boisko. ?Kto mówił przed meczem, że z Borussią bez Lewandowskiego nie jest tak źle, teraz musi zweryfikować opinię? - piszą niemieckie media.

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Po rzucie rożnym szansę na zmianę rezultatu miał jeszcze Schieber, jednak nie zdobył swojej pierwszej bramki w sezonie, gdyż jego strzał głową zablokowany także... głową przez obrońcę. Chwilę później sędzia kończy ten niezwykle emocjonujący mecz!

• 90. min. + 1

Rudniew mógł zaliczyć hat-tricka, ale nie wykorzystał podania w pole karne - Łotysz strzela w boczną siatkę

• GOOOOOOL

89. min.

Gol dla HSV!!!! Son upokarza rywali po tym jak z lewego skrzydła podawał mu Jensen, a Koreańczyk, który znalazł się na wolnym polu, kilka metrów przed bramką nie mógł się pomylić. Nokaut!!!

• 83. min.

Zółty kartonik ogląda Mario Goetze, który od tyłu fauluje kapitana rywali Westermanna

• 77. min.

Świetna daleka wrzutka Błaszczykowskiego z prawego skrzydła, z pierwszej piłki wolejem uderza Santana jednak niecelnie

• 76. min.

Oto trójka, która zrobiła w tym meczu Borussii najwięcej krzywdy. Po lewej m.in. Hummels, po błędzie którego gospodarze stracili gola nr 2

• 73. min.

Hummels wyraźnie chce się zrehabilitować po słabej grze w pierwszej połowie. Tym razem w kontrze pędzi na bramkę, dostaje prostopadłą piłkę, ale jego strzał wybroniony przez Adlera

• 71. min.

Kolejna okazja dla HSV, w polu karnym rywali znów popłoch sieje się Son, podaje do jednego z partnerów, jednak jego strzał z bliska zablokowany przez obrońcę

• 65. min.

Mamy zmiany w Borussii - za Piszczka na boisko wszedł Gundogan, z kolei za Kehla Schieber. Dwie minuty wcześniej murawę opuścił Van der Vaart

• 62. min.

Siły się wyrównały, ale jak widać tylko w liczbie zawodników. Van der Vaart z lewego skrzydła wrzuca na daleki słupek, a tam Rudniew strzela głową z najbliższej odległości nie do obrony!!

• GOOOOOOL

62. min.

Gol dla HSV!!! Rudniew po raz drugi!

• PILNE

60. min.

Czerwona kartka dla Brumy!!! Faulował wychodzącego na wolne pole Reusa i siły się wyrównują. Po chwili rzut wolny, jednak Sahin strzela nad poprzeczką

• 56. min.

Ładna kombinacyjna akcja Borussii, aż wpadający w pole karne Piszczek dostaje piłkę na noge, ale strzał zablokowany przez obrońcę. Po rzucie rożnym, piłka wybita, ale po chwili wraca w pole karne - tam Hummels próbuje przelobować bramkarza, udaje mu się to, jednak przelobował też bramkę

• 54. min.

Okazja dla HSV, po kontrze Jansen podaje z lewego skrzydła do Dennisa Aogo, ten jednak strzela obok bramki, Weidenfeller odprowadza piłkę wzrokiem

• 49. min.

Santana wślizgiem powstrzymuje szarżującego na granicy pola karnego Jansena. Ten pada na ziemię, jednak sędzia nie dopatrzył się faulu i nie ma karnego. Tego kibice BVB już by mu raczej nie wybaczyli

• 47. min.

Szybujący w powietrzu Van der Vaart przypadkowo dostaje piłką w twarz, po czym pada na murawę. Kibice odpowiadają lawiną gwizdów, a Holendrowi udzielana jest pomoc medyczna