nie podobał
Komentarze (48)
  • obserwator_777

Oceniono 757 razy 163

Gazeto.pl, bardzo proszę o trochę szacunku do mojej osoby i do wszystkich Polaków. Dlaczego informacja o meczu niemieckiego zespołu jest główną informacją na portalu? Dodam, że nie jestem rasistą i nie mam żadnych uprzedzeń w stosunku do naszych zachodnich sąsiadów, ale jest mi strasznie przykro patrząc na poziom frustracji narodowej jaki tutaj widzę. Dlaczego piszecie "I mamy bramkę....." w nagłówku? Jakie MY? ....piłkarze zespołu niemieckiego zdobyli bramkę. SZANUJMY SIĘ TROCHĘ!

• jula1126

Oceniono 301 razy 141

Fajnie, że Polki rozgrywają dziś mecze w Pucharze Federacji , a wy nawet nie raczycie poinformowac o wynikach. Ale borussia musi byc....

• rokosz75

Oceniono 251 razy 57

Cała Polska kibicuje Borussi!!! Zamieńmy biało-czerwone i klubowe szaliki na.......Borussi !!!
    Będziemy piłkarską potęgą!!!...TRAGEDIA

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Seria Lewandowskiego trwa

Borussia Dortmund pokonała Mainz 2:0. Drugą bramkę strzelił Robert Lewandowski, dla którego było to 23. trafienie w tym sezonie i 12. z rzędu mecz ze zdobytym golem.

Bundesliga. Klopp namówił Lewandowskiego na rzuty wolne

PRZEGLĄD PRASY. Robert Lewandowski w rozmowie z Przeglądem Sportowym zdradził, że Jurgen Klopp, trener Borussii Dortmund, przekonał go do pilniejszych treningów nad rzutami wolnymi. - Trener stwierdził, że mam dobre ułożenie ciała przy uderzeniach z dystansu i namówił mnie, żebym nad tym jeszcze popracował - powiedział reprezentant Polski. Relacja na żywo z meczu z FSV Mainz na żywo na sport.pl od godziny 15:30.

• KONIEC MECZU

90. min. + 2

Koniec meczu! Borussia wygrywa z Mainz 2:0 po golach Reusa i Lewandowskiego. Asystę zaliczył Łukasz Piszczek.

Po tym meczu Lewandowski ma 23 bramki i o dwie wyprzedza Stefana Kiesslinga z Bayeru Leverkusen.

Żółta kartka dla Wetklo.

• GOOOOOOL

87. min.

2:0 Bramka Lewandowskiego, asysta Piszczka! Piszczek poszedł prawą stroną, wyłożył piłkę Lewandowskiemu a ten z bliska wbił piłkę do siatki.

• 86. min.

Moritz Leitner wszedł w miejsce Reusa.

• 81. min.

Nikita Rukawica siada na ławkę, wchodzi Marco Caligiuri.

• 79. min.

Niki Zimling i Schmelzer obejrzeli po żółtej kartce.

• 74. min.

Julian Schieber wchodzi za Mario Goetzego.

• 70. min.

Nicolai Muller wchodzi w miejsce Parkera.

• 70. min.

Obrazek z meczu. Robert Lewandowski i Christian Wetklo.

• 68. min.

Tempo spadło, Borussia nie chce się przemęczać przed grą w Lidze Mistrzów.

• 62. min.

Kevin Grosskreutz wszedł na boisko w miejsce Błaszczykowskiego.

• 59. min.

Okazja Piszczka, ale za daleko wypuścił sobie piłkę.

• 57. min.

Adam Szalai zastąpił na boisku Marcela Risse.

• 54. min.

Kolejna akcja Borussii, na spalonym był Reus.

• 51. min.

W ciągu dwóch minut dwie kapitalne okazje miał Schmelzer. Obie zmarnował, choć za drugim razem strzelał na pustą bramkę.

Początek drugiej połowy.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Borussia prowadzi 1:0.

• 44. min.

Koronkowa akcja Borussii, kilkanaście podań, ale obrońcy wybijają piłkę.

• 41. min.

Shawn Parker wychodził na czystą pozycję, ale w ostatniej chwili powstrzymał do Hummels. Otrzymał za to zółtą kartkę.