Oceniono 10 razy -4

Nie gra dla reprezentacji ,bo go kolanko bolalo,ale i dla Dortmundu,tez nic nie znaczy.
    Mowa o Lewandowskim jedno duze "zero".

Wi�cej o wydarzeniu

Koniec spotkania. Borussia Dortmund przegrała u siebie z Borussią Moenchengladbach 1:2.

Sędzia doliczył cztery minuty.

• 88. min.

Ducksch trafia do siatki, ale sędzia uznał, że Lewandowski faulował wcześniej bramkarza. I miał rację.

• 84. min.

Dortmund naciska, kotłuje się w polu karnym Moenchengladbach, ale goście bronią się całym zespołem, na razie bardzo skutecznie.

• 82. min.

Aubameyang schodzi, Schieber wchodzi.

• GOOOOOOL

77. min.

Gol dla Borussii Dortmund! Rzut rożny, piłkę głową wybija jeden z obrońców Borussii M., futbolówka trafia do Jojicia, który strzela z półwoleja. Bramkarz gości był zasłonięty i nie zdążył zareagować.

• 77. min.

Kolejny rzut rożny dla Borussii D.

• 74. min.

Groźna akcja Borussii, Lewandowski mocował się z piłką i kilkoma obrońcami w polu karnym, piłka odskoczyła mu i uderzał Ducksch. Strzelał z kilku metrów, piłkę ręką zatrzymał Daems, ale padł na murawę trzymając się za twarz. Sędzia uwierzył, nie ma karnego.

• 69. min.

Nordtveit w dwie minuty zobaczył dwie żółte kartki, a więc i jedną czerwoną. Borussia M. ostatnie 20 minut będzie grała w osłabieniu.

• 67. min.

Piszczka zastąpił Ducksch.

• 64. min.

Lewandowski strzelił technicznie z kilkunastu metrów, piłka leciała w okienko bramki Borussii M., ale fantastycznie interweniował Ter Stegen.

• 64. min.

Bardzo słabe wykonanie rzutu wolnego przez Aubameyanga. Prosto w mur.

• 64. min.

Zmiana w Borussii D.: Jojić za Kehla.

• 63. min.

Lewandowski powalony przez Stranzla na 20. metrze. Wolny dla Borussii D.

• 60. min.

Brzydki faul Lewandowskiego i żółta kartka dla Polaka.

• 59. min.

Groźny strzał z woleja Herrmann, piłka przeleciała dwa metry nad bramką Borussii. D.

• 57. min.

Grosskreutz próbuje głową, ale piłka przelatuje kilka metrów nad bramką Ter Stegena.

• 54. min.

Moenchengladbach gra bardzo dobrze pressingiem, goście szybko wyskakują do piłkarzy Borussii D. i nie pozwalają im na rozgrywanie akcji.

• 50. min.

Pierwsze pięć minut drugiej połowy nic nie zmieniło. Gospodarze próbują atakować, goście bronią się i czekają na kontry.