DLACZEGO? Robert Lewandowski był na ławce.Bardzo dobrze gra,no ale musi trochę odpocząć przecież on gra i trenuje codziennie.

• goalunited12

Oceniono 1 raz 1

borussie
    tracking.traviangames.com/044441000000000/12?invitation=d6548cdd02ea065a16e02b62c5402526&taf_email=

• tobiasz932

Oceniono 3 razy 1

transmisja meczu na: live-score.pl/meczenazywo/

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Dobre noty Błaszczykowskiego

Jakub Błaszczykowski, który w meczu z Borussią M'Gladbach zdobył bramkę i zaliczył dwie asysty został świetnie oceniony przez niemieckiego media. Nieco gorsze noty otrzymał Łukasz Piszczek.

Bundesliga. Dobry mecz Schiebera, ale Lewandowski może spać spokojnie

Po wygranym meczu z Borussią M'Gladbach niemiecka prasa chwali Juliana Schiebera, który w ataku od pierwszej minuty zastąpił Roberta Lewandowskiego. Dziennikarze podkreślają, że polski napastnik może wciąż być pewny miejsca w składzie - trener dał mu po prostu odpocząć przed środowym spotkaniem z Manchesterem City w Lidze Mistrzów.

Bundesliga. Błaszczykowski błyszczy, Lewandowski nie gra

Borussia Dortmund rozbiła Borussię Moenchengladbach 5:0 w meczu 6. kolejki Bundesligi. W zespole mistrza Niemiec zagrało dwóch Polaków - Łukasz Piszczek oraz Jakub Błaszczykowski, który zdobył gola i zaliczył dwie asysty. Robert Lewandowski spotkanie oglądał z ławki rezerwowych.

Sędzia nie przedłuża cierpień gości i kończy mecz w 90. minucie. W spotkaniu, które z ławki rezerwowych oglądał Robert Lewandowski świetnie spisał się Kuba Błaszczykowski. Kapitan reprezentacji Polski zdobył gola i zaliczył dwie asysty. Po sześciu kolejkach Bundesligi Błaszczykowski ma w dorobku już trzy bramki i trzy asysty.

Kolejny świetny strzał Błaszczykowskiego, ale jeszcze lepsza interwencja bramkarza.

• 85. min.

Piękny gol Błaszczykowskiego! Kuba odebrał gościom piłkę w środkowej strefie boiska i rozpoczął akcję, którą wykończył strzałem w okienko bramki gości. Asystę zaliczył Gundogan.

• 84. min.

Dobrą sytuację zmarnował Hrgota, strzelając tuż nad poprzeczką bramki BVB.

• 83. min.

Honorowego gola dla gości mógł zdobyć De Camargo, ale nie pozwolił mu na to Weidenfeller, wygrywając pojedynek sam na sam.

• 82. min.

Robert Lewandowski nie pojawi się dziś na boisku. Klopp wykorzystuje swą ostatnią zmianę, wprowadzając Santanę za Kehla.

• GOOOOOOL

79. min.

Gundogan wykorzystuje bardzo dobre podanie Błaszczykowskiego. Kuba zagrał piłkę spod linii końcowej, a Gundogan pewnie uderzył z 10-11 metrów.

• 77. min.

Kontuzji nabawił się bramkarz gości. W miejsce Ter Stegena wchodzi Heimeroth.

• GOOOOOOL

70. min.

Reus obudził kibiców! Były zawodnik M'gladbach pokonał Ter Stegena kapitalnym strzałem spod bocznej (prawej) linii pola karnego.

• 68. min.

Mecz staje się nudny, Borussia Dortmund wygląda na zadowoloną z wyniku, a Borussia Moenchengladbach - na pogodzoną z porażką.

• 60. min.

Dobra szansa dla M'gladbach zaprzepaszczona - Arango uderzył bardzo niecelnie.

• 59. min.

De Camargo faulowany przez Suboticia - rzut wolny dla gości z 25 metrów od bramki Weidenfellera.

• 53. min.

Robert Lewandowski na rozgrzewce. Czy Juergen Klopp wpuści na boisko polskiego snajpera?

• 51. min.

De Camargo ładnie główkował, a Weidenfeller sparował piłkę na rzut rożny.

• 49. min.

W niezłej sytuacji Goetze przewrócił się na piłce. Gdyby ją opanował, mógłby oddać strzał z linii pola karnego.

Drugą połowę rozpoczęli goście.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy. Gospodarze może nie zachwycają, ale prowadzą pewnie i zasłużenie.

• 44. min.

Mogło być już 3:0. Reus dostał kapitalne, prostopadłe podanie od Goetzego, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem M'gladbach.

• GOOOOOOL

40. min.

Subotić pięknie główkuje, Błaszczykowski popisuje się idealnym dośrodkowaniem. Dortmund bardzo dobrze rozegrał rzut rożny.