• 90. min. + 1

Sędzia dolicza dwie minuty.

Kolejna akcja tamtą strona, tym razem nie trafił Shaqiri.

• 88. min.

Jeszcze raz Gomez. Wyprzedził bramkarza i otarł słupek. Ogólnie - boczna siatka.

• 86. min.

Kolejna okazja Gomeza, znowu podanie od Ribery'ego, tym razem piłka uderzona po ziemi z ostrego kąta na dalszy słupek nieznacznie go mija.

• 84. min.

Martinez za Tymoszczuka.

• 82. min.

Jeszcze jedna dobra okazja dla Krusego, ale po niezłym rajdzie uderzył z trudnej pozycji nad poprzeczką.

• 78. min.

Goście marnuje doskonałą okazję po rzucie rożnym. Dwa strzały z paru metrów w nogi Neuera.

• 75. min.

I od razu dobra dwójkowa akcja. Mandżukić marnuje jednak dobre podanie Francuza.

• 74. min.

Duże zmiany w Bayernie. Ribery za Cana i Gomez za Mandżukicia.

• 67. min.

Żółta kartka dla Caligiuriego.

• 64. min.

Tymczasem Kiessling strzelił dwa gola dla Leverkusen (5:0 z Hoffenheim) i od prowadzącego w klasyfikacji strzelców Roberta Lewandowskiego (23) dzieli go już tylko jedna bramka!

• 59. min.

Mandżukić dostaje dobre podanie na prawe skrzydło i próbuje ładnego podcięcia piłki nad bramkarzem. Lobuje i... piłka przesuwa się po poprzeczce.

• 57. min.

Shaqiri tym razem próbuje prawą nogą. Zwody były ładne, ale po strzale widać, że to nie jest noga, do strzelania którą przywykł.

• 53. min.

Baumann rzuca się i ma szczęście, bo stojący na drodze piłki obrońca blokuje mocny strzał, który zmierzał do bramki gości.

• 47. min.

Szybka kartka dla Tymoszczuka.

Początek drugiej połowy.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 43. min.

Wygląda na to, że zbliżamy się do końca pierwszej połowy.

• 39. min.

Monachijczycy cały czas atakują, ale są to ataki przeprowadzane nieco od niechcenia - no bo, po co mieliby jeszcze bardzo się starać?