VfL Wolfsburg
(5)

Liczba oddanych głosów: 41

• 90. min. + 2

Koniec meczu! Sensacja w Monachium. Bayern prowadził 2:0 i nie potrafił ograć VfL Wolfsburg.

Sędzia dorzucił do drugiej połowy dwie minuty.

• GOOOOOOL

83. min.

Świetne dośrodkowanie w pole karne i jeszcze lepszy strzał Daniela Didaviego. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki Svena Ulreicha.

• GOOOOOOL

83. min.

Sensacja na Allianz Arena w Monachium! Bayern dominował, miał kolejne szanse na gola, a traci prowadzenie!

• 77. min.

Kolejna szansa Beyrnu! Fantastyczna akcja w polu karnym i fatalne pudło Ribery'ego.

• 71. min.

Robben mocno, z dystanu, ale piłkę zdołał odbić Koen Casteels.

• 66. min.

Bayern kontroluje mecz. Miażdżąca przewaga mistrzów Niemiec w środku pola.

• GOOOOOOL

56. min.

Arnold uderzył z rzutu wolnego, piłka leciała prosto w Ulreicha, a bramkarz zastępujący kontuzjowanego Manuela Neuera nie potrafił odbić piłki.

• GOOOOOOL

56. min.

Fatalny błąd Svena Ulreicha i Wolfsburg łapie kontakt!

• 54. min.

To mógł być drugi gol Roberta Lewandowskiego w tym meczu. Polak ładnie wyszedł w powietrze, ale był na spalonym.

• 49. min.

Świetnie na prawym skrzydle pokazał się Jakub Błaszczykowski. Trener Wolfsburga bije brawo, ale grę od bramki wznowi Sven Ulreich.

Druga połowa w Monachium rozpoczęta.

• PRZERWA

Świetne wieści z Monachium. Intensywną rozgrzewkę kończy Jakub Błaszczykowski. Polak wejdzie na boisko!

• PRZERWA

To było bardzo dobre 45 minut w wykonaniu Roberta Lewandowskiego. Polak angażował się w rozgrywanie piłki. Wywalczył rzut karny, a później zamienił go na gola. Maszyna.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Monachium.

• 44. min.

Gra mistrzów Niemiec wygląda dzisiaj bardzo, bardzo solidnie.

• GOOOOOOL

42. min.

Bayern powiększa prowadzenie! Strzelał Robben, piłka odbiła się od Rafinha i zmyliła Casteelsa.

• 38. min.

Wolfsburg chciałby odpowiedzieć. Goście ruszyli do przodu, ale argumentów pod bramką Ulreicha brakuje.

• GOOOOOOL

32. min.

To jest pewne jak śmierć, podatki i piwo w piątek. Robert Lewandowski nie myli się z rzutu karnego. Bayern na prowadzeniu.

• 31. min.

Rzut karny dla Bayernu Monachium! Faulowany Lewandowski. Chwilę wcześniej Polak fenomenalnie przyjął piłkę.