(3)

Liczba oddanych głosów: 23

• KONIEC MECZU

KONIEC

Bayern Monachium pokonał w 12. kolejce Bundesligi Vfb Stuttgart 4:0. Zawodnicy Guardioli wszystkie bramki zdobywali w pierwszej połowie meczu. Trzecie trafienie było autorstwem Roberta Lewandowskiego. Bramki Stuttgartu strzegł Przemysław Tytoń, ale przy golach nie mógł nic powiedzieć. Poza tym zdołał obronić kilka groźnych strzałów.

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne.

• KONIEC

Sędzia nie doliczył ani minuty do tego spotkania. Bayern pokonał Stuttgart 4:0.

• 89. min.

Jeszcze jeden rzut wolny dla Bayernu. Alaba sprytnie zagrał piłkę w pole karne po ziemi, ale Robben nie trafił w piłkę.

• 87. min.

Thiago próbował uruchomić długim podaniem Vidala, ale musiał przeprosić swojego klubowego kolege, bo jego zagranie było kompletnie nieudane. Grę wznowi od bramki Tytoń.

• 85. min.

Zmiana w składzie Stuttgartu. Boisko opuszcza Die, a w jego miejsce wchodzi Ristl.

• 82. min.

Robben dostał piłkę na prawą flankę, wdał się w drybling, próbował jeszcze wywalczyć rzut rożny nabijając obrońcę Stuttgartu, ale obrońca był w tym wypadku cwańszy.

• 80. min.

Niecelny strzał Thiago.

• 79. min.

Aktywny Lewandowski w ostatnich minutach. Tym razem Polak cofnął się po piłkę przed pole karne rywali, dostał podanie, szukał miejsca do oddania strzału, ale musiał wycofać piłkę bo było tam wielu obrońców Stuttgartu.

• 77. min.

Alaba zagrywa w pole karne do Lewandowskiego. Polak utrzymuje się przy piłce mimo asysty trzech obrońców, szuka miejsca do oddania strzału, ale wcześniej gwizdek sędziego. Polak był na spalonym.

• 74. min.

Lewandowski znów blisko! Thiago wrzucił piłkę z rzutu wolnego w pole karne. Świetnie znalazł sie tam Lewandowski, który strzał na bramkę Tytonia główką. Piłka minimalnie przeleciała obok słupka.

• 71. min.

Znów zmarnowana okazja przez Robbena! Holender dostał piłkę w pole karne i miał przed sobą tylko Tytonia, ale uderzył obok bramki. Zdenerwował się Alaba, który był lepiej ustawiony.

• 69. min.

Thiago zmienił Costę.

• 66. min.

I kolejny pojedynek Lewandowskiego z Tytoniem. Polski napastnik dostał piłkę w pole karne, ale Tytoń dobrze wyszedł z bramki, skrócił kąt i obronił strzał reprezentacyjnego kolegi.

• 65. min.

Heise zmarnował wyśmienitą okazję na pokonanie Neuera. Dostał piłkę w pole karne, ale kopnął prosto w bramkarza Bayernu.

• 64. min.

Zmiana w drużynie VfB Stuttgart. Z boiska schodzi Toni Sunjić, a za niego na murawie melduje się Philip Heise.

• 62. min.

Kolejna dobra interwencja Tytonia. Tym razem Polak poradził sobie z groźnym uderzeniem Kimmicha.

• 60. min.

Dobra interwencja Tytonia po strzale Comana. Dobijał jeszcze Alaba, ale nad bramką.

• 58. min.

Zmiana w składzie Bayernu. Badstuber wchodzi za Muellera.

• 55. min.

A tu prezentujemy foteczkę na której Lewandowski wraz z kolegami cieszy się ze zdobytej bramki w pierwszej połowie meczu.

• 53. min.

Jak on tego nie strzelił?! Prostopadłe podanie za linię obrony Stuttgartu. Do piłki doszedł Robben, który stanął oko w oko z Tytoniem. Polak wyszedł z bramki, Holender podcina piłkę i lobuje Polaka, ale piłka nie wpadła do bramki.