Schalke 04
(2)

Liczba oddanych głosów: 17

Wi�cej o wydarzeniu

Sędzia zakończył mecz dosłownie kilka sekund po 90. minucie. Ten mecz był już rozstrzygnięty po dwóch golach Roberta Lewandowskiego oraz jednym Arturo Vidala. By zapewnić sobie mistrzostwo kraju, Bayern potrzebuje 5 punktów w ostatnich 4 meczach.

• 87. min.

Ten mecz przypomina już nieco oczekiwanie na końcowy gwizdek, bo nic się tutaj nie zmieni - nie przy wyniku 3-0.

• 82. min.

Alessandro Schoepf zmienia Erica-Maxima Choupo-Motinga.

• 79. min.

Groźna akcja Schalke, ale strzał Belhandy obronił Neuer.

• 78. min.

Sebastian Rode zmienił Arturo Vidala.

• 73. min.

3-0, VIDAL! Ribery przedarł się przez obrońców Schalke i podał do Vidala, który musiał po prostu trafić w bramkę Fahrmanna.

• 69. min.

Zmiany, zmiany w obu zespołach. Franck Ribery wszedł za Douglasa Costę w Bayernie, natomiast w Schalke na boisku pojawili się Max Meyer i Younes Belhanda za Klaasa-Jana Huntelaara oraz Johannesa Geisa.

• 65. min.

Coman zamarkował dośrodkowanie ale podał do Rafinhi, który dośrodkował w pole karne, a najwyżej do piłki wyskoczył Lewandowski pokonując bezradnego Fahrmanna. 2-0!

• 66. min.

Chwilę przed golem Lewandowskiego na 2-0 Joshua Kimmich zmienił Medhiego Benatię.

• 65. min.

LEWANDOWSKI! 2-0!

• 59. min.

Choupo-Moting znalazł się na spalonym i nici z okazji na wyrównanie.

• 57. min.

Bayern od początku drugiej połowy grał znacznie lepiej niż w pierwszej odsłonie, co zostało udokumentowane golem Lewandowskiego. Zobaczymy jednak, czy tempo nie siądzie. Na powtórkach widać jak bardzo z gola cieszył się Guardiola.

• 54. min.

Piłka została zgrana w polu karnym przez Vidala do Lewandowskiego, który przyjął ją na klatkę piersiową i mocnym strzałem z lewej nogi pokonał Fahrmanna. Piłka po drodze przeszła zarówno między nogami obrońcy, jak i bramkarza. 26. gol w tym sezonie! Choć wydawało się, że Polak mógł być w tej sytuacji na minimalnym spalonym.

• 53. min.

GOL! LEWANDOWSKI!

• 53. min.

Fahrmann łapie piłkę po nieudanym podaniu Costy. Nie są to groźne akcje Bayernu, ale pojawiają się - w przeciwieństwie do pierwszej połowy.