(4)

Liczba oddanych głosów: 24

• Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne mecze.

• 93. min.

Bardzo porządny mecz Bayernu, który wraca na właściwie tory. Gracze Heynckesa mogą teraz spokojnie patrzeć na kolejne spotkania Borussii Dortmund

• 93. min.

KONIEC MECZU

• 93. min.

Ależ fajny gol Kimmicha! Jak on to zrobił? :). Bramkę dla Bayernu strzela Kimmich, który przeciągnął piłkę pod podeszwą Futbolówkę mógł jeszcze dopchnąć polski napastnik, ale tego nie zrobił, za co Kimmich serdecznie mu podziękował.

GOOOOOOOOOLLL 5-0 Kimmich!

• 89. min.

Lewandowski znowu w roli rozgrywającego. Tym razem podaje w tempo do Rudy'ego, ale jego strzał zablokowany w ostatniej chwili.

• 85. min.

Schodzi Boateng, wchodzi Sule. - ostatnia zmiana w Bayernie.

• 83. min.

Lewandowski doskonale zgrywa do Tolisso, Francuz uderza z całej siły, ale trafia prosto w bramkarza!

• 82. min.

Bayern już się nie śpieszy. Gospodarze są pewni zwycięstwa i spokojnie wymieniają piłkę

• 77. min.

Z boiska schodzi Thomas Mueller i dostaje owację na stojąco od kibiców. W jego miejsce wchodzi Tolliso

Chwile wcześniej ostatnia zmiana we Freiburgu. Za Niederlechnera wszedł Terrazzino.

• 75. min.

No wreszcie Polak dostał podanie i to od kogo! Od Thomasa Muellera, który zrobił całą robotę na skrzydle. Lewandowski wpadł w pole karne i strzelił 160 bramkę w Bundeslidze.

• 71. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOLLLL Lewandowski!

• 71. min.

Troche zdenerwowany jest Robert Lewandowski, który praktycznie nie dostaje podań od swoich kolegów. Polak często schodzi do środkowej linii, by poklepać futbolówkę.

• 71. min.

Druga zmiana Freiburgu. Schodzi Frantz, a szasnę otrzymuje Ravet.

• 67. min.

Schodzi Javi Martinez, wchodzi Sebastian Rudy. Oby to nie było jakieś złamanie...

Zmiana też we Freiburgu. Za Kenta pojawia się Petersen.

• 64. min.

Javi Martinez kontuzjowany. Hiszpan wymaga pomocy medycznej. Piłkarz trzyma się za bark i zaraz opuści boisko.

• 59. min.

Świetne uderzenie Thiago Alcantary! Huknał z 20 metrów. Prosto do bramki!

• 59. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL 3-0

• 57. min.

Po obejrzeniu powtórki sędzia zdecydował się na anulowanie rzutu karnego i miał chyba rację.