Hamburger SV
(2)

Liczba oddanych głosów: 36

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

• Bayern pokonał HSV 6:0 po trzech golach Lewandowskiego, dwóch Ribery'ego i jednym Robbena. Monachijczycy umacniają się na pozycji lidera Bundesligi, Hamburg coraz bliżej spadku.

Koniec meczu.

Robert Lewandowski na 6:0! Hat-trick Polaka! Tym razem pewnie i skutecznie!

• 89. min.

Kolejny rzut karny dla Bayernu!

• 88. min.

To pierwsza pomyłka Polaka z jedenastu metrów 17 sierpnia 2014 roku. Wtedy nie trafił w starciu Pucharu Niemiec z Preussen Muenster.

• 86. min.

ROBERT LEWANDOWSKI NIE WYKORZYSTAŁ RZUTU KARNEGO!

• 85. min.

Rzut karny dla Bayernu!

• 82. min.

Indywidualna akcja Francuza zakończona precyzyjnym, płaskim strzałem i jest już 5:0.

• 81. min.

Franck Ribery, 5:0!

• 78. min.

Jedna z nielicznych szans dla HSV. Uderzał Sakai, jednak piłkę sprzed linii bramkowej wybił Boateng.

• 76. min.

Ajajaj, ależ szansę miał Lewandowski! Polak otrzymał podanie z prawej strony od Mullera, ale nie trafił czysto w piłkę i nie trafił też w bramkę...

• 73. min.

Ładne, ale minimalnie niecelne uderzenie Rudego.

• 70. min.

Lewandowski na spalonym.

• 68. min.

Rzut rożny dla Bayernu. Pogubili się goście, ale ostatecznie piłka w rękach ich bramkarza.

• 65. min.

No nie nagrał się Tolisso. Francuz, który na boisko wszedł w przerwie, już z niego zszedł z powodu kontuzji. W jego miejsce Sebastian Rudy.

• 63. min.

Thiago w miejsce Robbena.

• 61. min.

Długie, niezłe podanie Alaby w pole karne, jednak Lewandowski nie był w stanie sięgnąć i opanować piłki.

• 59. min.
  • 56. min.

Ładna akcja Bayernu, Lewandowski podał piłkę do Tolisso, który jednak ją przepuścił, dopadł Robben, który mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi rywala.