FC Augsburg
(2)

Liczba oddanych głosów: 36

• KONIEC

Bayern Monachium wygrał z Augsburgiem 3:0 w ramach 12. kolejki Bundesligi. Bohaterem spotkania został Robert Lewandowski. Polak ma na sowim koncie już trzynaście goli w lidze i jest liderem klasyfikacji strzelców, a Bayern Bundesligi.

• 88. min.

Bayern wciąż szuka czwartego gola.

• 84. min.

Ulreich rozpoznał intencje rywali, wyszedł z bramki i przeciął podanie. Zrobił to w stylu Neuera. Świetna interwencja.

• 81. min.

Schodzi Vidal, wchodzi Rudy. Świetny mecz Chilijczyka, który strzelił pierwszego gola.

• 80. min.

Augsburg oddał osiem strzałów, a Bayern 14. Ciekawa statystyka, ponieważ zdecydowaną przewagę "optyczną" mają Bawarczycy.

• 78. min.

Schodzi Robben, wchodzi Tolisso.

• 76. min.

Kimmich próbował wywalczyć rzut wolny, ale faulu nie było. Gramy dalej!

• 73. min.

I znowu niespodzianka. Robben zdecydował się na dośrodkowanie, ale Danso zdołał wybić piłkę.

• 71. min.

Szansa dla Bayernu. Robben będzie strzelał z rzutu wolnego.

• 69. min.

Robben! Coś niesamowitego! Mógł strzelać lewą nogą, ale zagrał piłkę wzdłuż pola karnego. Jego koledzy z drużyny nie spodziewali się podania, więc nikt nie przejął piłki.

• 64. min.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem gry Kimmicha. Lahm doczekał się godnego następcy.

• 61. min.

Świetny strzał Lewandowskiego zza pola karnego, ale jeszcze lepszą obroną popisał się bramkarz.

• 55. min.

Mijają kolejne minuty, ale obraz gry się nie zmienia. Bayern utrzymuje się przy piłce i cierpliwie buduje ataki pozycyjne.

• 53. min.

Co tu się stało!? Vidal był bardzo bliski drugiego gola! Strzelał głową, bramkarz obronił, ale piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i ponownie wylądowała w rękach golkipera.

• GOOOOOOL

51. min.

GOOOOOOL! Robert Lewandowski! Świetna wrzutka w pole karne i perfekcyjne wykończenie akcji Polaka. Uderzył lewą nogą z powietrza.

• 49. min.

Kolejny odbiór Vidala. Chilijczyk gra dzisiaj bardzo dobrze

Ruszyła druga połowa!

• PILNE

PRZERWA

Koniec pierwszej połowy! Bayern zdecydowanie przeważa, co odzwierciedla wynik. Ale trzeba przyznać, że Augsburg również miał swoje szanse. A wy możecie podziwiać gola Lewandowskiego. Trudno go rozpoznać, prawda?