podobał
nie podobał

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Bayern nie może jeszcze świętować mistrzostwa! Zremisował u siebie z Borussią Moenchengladbach, a Borussia Dortmund pokonała Wolfsburg 5:1. W rezultacie Bayern ma pięć punktów przewagi nad Borussią na dwie kolejki przed końcem sezonu. Czy mistrzostwo przypieczętuje w kolejnym meczu? W 33. kolejce7 maja zagra na wyjeździe z Ingolstadt.

• 90. min. + 4

Przy ostatnim rzucie wolnym pod bramkę Borussii pobiegł nawet Neuer, ale nie oddał strzału. Koniec meczu!

• 90. min. + 1

Jonas Hofmann wszedł za Raffaela

• 86. min.

Bayern atakuje, ale niewiele z tego wynika.

• 80. min.

Douglas Costa już mógł strzelić gola, ale jego strzał obronił Sommer.

• 77. min.

Nico Elvedi obejrzał żółtą kartkę.

• 77. min.

Douglas Costa wszedł za Tasciego.

• 75. min.

Juan Bernat uderzał, ale strzał zablokował jeden z obrońców.

• 72. min.

Jeżeli tak zakończy się ten mecz, to przy wygranej Borussii z Wolfsburgiem (prowadzi 5:0), Bayern nie zdobędzie dziś mistrzostwa. Na dwie kolejki przed końcem sezonu klub z Monachium będzie miał pięć punktów przewagi nad rywalami z Dortmundu.

• 72. min.

Jak padł gol? Lars Stindl świetnie zgrał w pole karne do Andre Hahna, a ten pewnym strzałem dał gościom wyrównanie. Nie popisał się w obronie Benatia.

• GOOOOOOL

72. min.

GOOOOL! 1:1!

• 71. min.

Kibice Bayernu mogą być zadowoleni z rezultatu, ale nie z gry. W drugiej połowie gospodarze nie oddali jeszcze strzału.

• 67. min.

David Alaba wszedł w miejsce Boatenga.

• 66. min.

Alcantara wykonał rzut rożny, ale gracze Borussii wybili piłkę.

• 62. min.

Jest też pierwsza zmiana w Bayernie. Thiago Alcantara wszedł w miejsce Mario Gotzego.

• 61. min.

Ibrahima Traore -zastąpił Patrick Herrmann.

• 57. min.

Lars Stindl zmienił Thorgana Hazarda.

• 56. min.

Granit Xhaka przeprowadził solową akcję, ale uderzył tuż obok bramki.

• 53. min.

Kolejne niedokładne zagranie Boatenga. W drugiej połowie nie obejrzeliśmy żadnej sytuacji podbramkowej.