FC Barcelona
(18)

Liczba oddanych głosów: 30

• 90. min. + 4

Villarreal prowadził od 50. minuty. Barcelona uratowała remis, dzięki genialnemu strzałowi Messiego w ostatniej minucie gry. Mistrzowie Hiszpanii zajmują trzecie miejsce w lidze i tracą do Realu Madryt pięć punktów. Co więcej, "Królewscy" mają do rozegrania jeden zaległy mecz.

Druga w tabeli jest Sevilla. Czwarte Atletico, a Villarreal piąty.

Ale nie wpłynie to na wynik! Koniec! Barcelona zremisowała z Villarrealem.

Jaume Costa sfaulował Messiego. Złośliwie. Domagał się faulu na koledze wcześniej, zresztą słusznie. Arbitra to mało obchodzi. Wlepił mu drugi żółty kartonik, a w konsekwencji czerwony. Villarreal kończy w osłabieniu.

• 90. min. + 3

Asenjo złapał piłkę wrzuconą przez Denisa Suareza. Hiszpan jeszcze kradnie cenne sekundy. Boli go głowa. Tak przynajmniej twierdzi. Winowajcą ma być Suarez - tyle, że Luis.

Jeszcze jedna nawałnica z tridente na czele.

• 90. min. + 1

Sędzia doliczył 4 minuty.

Asenjo tylko mógł patrzyć jak piłka wlatuje w same widły bramki. To było cudowne uderzenie, cudowne. Argentyńczyk jest samodzielnym liderem strzelców La Liga.

• GOOOOOOL

90. min.

GOOOOOL!!! STADIONY ŚWIATA! MESSI!

• 89. min.

Messi sfaulowany przed polem karnym. Trzech piłkarzy podążało za nim jak cienie.

• 89. min.

"Żółta łódź podwodna" dzisiaj się już wystrzelała. Tylko race gubiące pociski rywala zostały na pokładzie. Obrona za wszelką cenę.

• 87. min.

Gospodarze odświeżają obronę. Za Musacchio na boisku pojawił się Alvaro.

• 84. min.

Soriano już na ławce rezerwowych. Wszedł Rodrigo Hernandez.

• 83. min.

Puszczają nerwy Pique. Skądś to znamy?

• 81. min.

Ciężkie chwile Luisa Enrique.

• 79. min.

Zapowiada się szturm na bramkę Asenjo.

• 78. min.

Awantura! A może obrazek codzienny? Piłkarze Barcelony wściekle doskoczyli do sędziego. Domagali się ręki. Sytuacja dyskusyjna, ale arbiter nie toleruję narwańców. Po kartce dla obu zespołów. Ukarani: Roberto i Sansone.

• 76. min.

Samu Castillejo zajął miejsce Pato.

• 76. min.

Wracając do sytuacji w polu karnym ter Stegena. To powinien być karny. Mascherano zatrzymał piłkę ręką.

• 75. min.

Piłkarze Villarrealu protestują. Domagają się ręki w polu karnym. Stanęli. Barca idzie z kontrą. Neymar! Asenjo broni! Neymar tym razem przewrotką. Nad bramką.

• 74. min.

Meeeeeessssi! Słupek! Czterech zawodników próbowało zatrzymać Argentyńczyka, a ten i tak znalazł między nimi dziurę. Asenjo nawet nie interweniował. Nie miałby szans. Gola nie ma.