Komentarze (1)
  • boleczek369

0

ronaldo?
    z jednym obronca nie umie sobie poradzic. Nigdy nie widzialem zeby Messi przez caly mecz mial jednego pilkarza do ogrania, bo wiadomo jakby sie to skonczylo. Smieszne te pojedynki ronaldo jeden na jeden, oczywiscie zawsze przegrane. Gdyby nie mial tak swietnych graczy, to karnialdo by mial 20 bramek. Gdzie tu porownanie do Messiego, gdzie Leo rozgrywa, potem wpada w pole karne i strzela.

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Misja Krychowiaka

W sobotę Sevilla podejmuje Real Madryt w szlagierze Primera División, w którym ważą się losy mistrzostwa Hiszpanii. Dla Grzegorza Krychowiaka to kolejne wyzwanie z gatunku ekstremalnych.

• KONIEC

Byliśmy świadkami (albo i nie byliśmy) fascynującego, emocjonującego meczu, w którym chyba wygrał lepszy (i przerwał niesamowitą serię nieprzegrywającej na własnym stadionie Sevilli), ale ten lepszy miał - zwłaszcza w końcówce - mnóstwo szczęścia i wreszcie błyszczącego w bramce Casillasa. Trzy kolejki do końca sezonu, dwa punkty Realu do Barcelony. Jeszcze będą emocje! Dziękujemy za udział w relacji.

• 90. min. + 4

Rzut rożny ostatniej szansy łatwo wybity. Koniec meczu.

• 90. min. + 3

Vidal ukarany żółtą kartką.

• 90. min. + 2

Ronaldo był już o kilka długości przed rywalem, ale Carrico zacisnął zęby i z zaciętym wyrazem twarzy postanowił podciąć go od tyłu. Mógł wylecieć z boiska, dostał tylko żółtą kartkę.

Znów świetna okazja dla Sevilli! Suarez strącił piłkę głową i Iborra miał przed sobą tylko bramkarza Realu, ale Casillas był przy piłce pierwszy.

• 89. min.

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego, pierwszy strzał jest groźny, do dobitki z przewrotki składa się Ronaldo... Niecelnie! Ale było efektownie.

• 88. min.

Zmiana w Realu. Arbeloa za Marcelo.

• 87. min.

Tremoulinas przewraca Rodrigueza i upewnia się czy Kolumbijczyk leży. Rodriguez też upewnia się, że leży, bo w sumie nie jest mu to nie w smak. Tremoulinas dostaje żółtą kartkę.

• 85. min.

Vidal ograł na prawej stronie Marcelo i zrobił się kocioł pod bramką Realu. Najpierw instynktownie wybronił Casillas, a po chwili piłka o milimetry minęła słupek bramki.

• 85. min.

Druga zmiana w Realu. Isco zastąpiony Illarramendim.

• 83. min.

Bale dostał piłkę w pole karne, oszukał obrońcę i przerzucił piłkę do Jamesa. Kolumbijczyk wyłożył przed pole karne, a uderzał Kross, ale Rico obronił.

• 81. min.

Tym razem atak nadciąga lewym skrzydłem. Podanie przecinające pole karne, dwóch gracz Sevilli pozornie nabiega idealnie na woleja, ale nie dosięgają piłki, tak jak nie dosięga jej żaden gracz Realu. Piłka opuszcza pole karne z drugiej strony.

• 79. min.

Vidal świetnie urwał się prawą flanką boiska, dobiegł do linii końcowej i wyłożył piłkę w pole karne. Iborra dostał nogę i skierował ją do bramki obok Casillasa.

• GOOOOOOL

79. min.

2:3! Iborra!

• 78. min.

Ostatnie zmiany w Sevilli. Iborra za Krychowiaka i jego maskę, Bacca zastąpiony przez Gameira.

• 76. min.

Pomocy medycznej potrzebował Ramos, który ucierpiał w powietrznym starciu z jednym z zawodników Sevilli. Graczowi Realu leci krew z nosa.

• 74. min.

Vidal uderza z okolic chorągiewki. Zaskoczony Casillas na wszelki wypadek się rzuca i wpada w siatkę, bo piłka była bliska uderzenia w słupek bramki Realu.

• 72. min.

Marcelo znów podłączył się do akcji lewą stroną boiska. Wyłożył piłkę przed pole karne gdzie był Kroos. Niemiec uderzył na bramkę, ale piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

• 70. min.

Zmiana w Sevilli. Denis Suarez za Figueirasa.

• 69. min.

Bale dostał piłkę na prawej flance i dośrodkował na dalszy słupek. Obrońcy nie sięgnęli piłki, ale zrobił to Ronaldo, który strzałem głową umieścił piłkę w bramce.