(33)

Liczba oddanych głosów: 43

• 90. min. + 3

Cóż to było za widowisko na dobranoc! Dziękujemy za uwagę, do zobaczenia!

Sevilla jest druga w lidze, traci tylko jeden punkt do "Królewskich"! Trzeba jednak dodać, że drużyna Zinedine'a Zidane'a ma do rozegrania jeden mecz więcej.

Sevilla pokonała 2:1 Real Madryt i zakończyła jego serię 40 meczów bez porażki!

Koniec meczu!

Ramos uderzył wprost w Rico! Co za końcówka!

• 90. min. + 2

Strata Benzemy, z piłką kilkanaście metrów pobiegł Jovetić i w końcu zdecydował się na oddanie strzału. Navas miał piłkę na rękach, ale nie dał rady odbić uderzenia z dystansu! 2:1, drugi gol Joveticia w drugim meczu dla Sevilli, w drugim przeciwko Realowi!

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! STEFAN JOVETIĆ!

Rzut wolny dla Sevilli, ale tym razem Sarabia zawiódł. Trzy minuty doliczone.

• 89. min.

Szybki kontratak Realu, w polu karnym Sevilli padł Ronaldo, ale nie ma mowy o rzucie karnym. Zbłaźnił się tym nurkowaniem Portugalczyk.

• 88. min.

Błąd Casemiro! Vitolo zabrał mu piłkę w polu karnym, dośrodkował, ale skutecznie interweniował Navas. Gorąco pod polem karnym Realu!

• 87. min.

Jovetić! Rozkręciła się Sevilla i niemiłosiernie ostrzeliwuje bramkę gości! Teraz Navasa (skutecznie) wyręczył blokiem Ramos.

• 85. min.

Z rzutu wolnego dośrodkował Sarabia, a Ramos z bliska głową nie dał szans na interwencję Navasowi! Co za historia! Jeszcze w czwartek wygwizdywany w Sevilli Ramos zdobył bramkę z rzutu karnego, prowokując publiczność.

• 85. min.

Gooool! 1:1! Samobójcze trafienie Sergio Ramosa!

• 83. min.

Kartka dla Marcelo, rzut wolny dla Sevilli.

• 77. min.

Kara dla Nasriego za brzydki faul na Casemiro.

• 77. min.

Zmiana także w Sevilli. W miejsce Iborry wszedł Sarabia.

• 75. min.

Pierwsza zmiana w Realu. Mateo Kovacić w miejsce Toniego Kroosa.

• 67. min.

Gol! Perfekcyjnie wykorzystany rzut karny i "Królewscy" prowadzą 1:0!

• 65. min.

Do piłki podszedł Ronaldo, ale jeszcze nie strzela, bo w polu karnym wciąż przepychanki. Portugalczyk rzucił piłką w rywala.