Na koniec lutego w Barcelonie przymrozek -3, ale kupili drewna za 57 mln, więc mają czym palić :)

REAL LIDER WYGRAJĄ JESZCZE DERBY NA SANTIAGO BERNABEU I BĘDZIE DOBRZE

Oceniono 52 razy 6

FC Uefalona

Wi�cej o wydarzeniu

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Sociedad wygrywa z Barceloną! Oznacza to, że Real Madryt (przynajmniej do jutra) jest samodzielnym liderem tabeli. Nad Barceloną ma trzy punkty przewagi. Jeśli jutro Atletico wygra na wyjeździe z Osasuną, Katalończycy spadną na trzecie miejsce.

Arbiter doliczył trzy minuty.

• 89. min.

Barcelona jeszcze próbuje. Strzelał Neymar, ale w polu karnym nie ma miejsca. Tylko rzut rożny.

• 85. min.

Indywidualna akcja Sancheza, który przed chwilą zmienił Montoyę. Jego dośrodkowanie wyłapuje Bravo.

• 84. min.

Canales schodzi z boiska, pojawia się na nim Ansotegi. Trener Sociedad wzmocnia szeregi defensywne.

• 81. min.

Ależ zamieszanie w polu karnym Barcelony! Prieto wyszedł sam na sam z Valdesem, ale zamiast strzelać czy dryblować oddał piłkę do Veli, który trafił w słupek. Za chwilę Busquets dał się ograć jak dziecko, strzału nie udało się jednak oddać. Sociedad gra wielki mecz.

• 77. min.

Nieudana indywidualna akcja Iniesty. Barcelończycy są coraz bardziej sfrustrowani - obrona gospodarzy gra kapitalne spotkanie.

• 75. min.

15 minut do końca. Jeśli Barcelona przegra, spadnie na drugie miejsce w tabeli (a w przypadku zwycięstwa Atletico na trzecie). Będzie traciła do rywali trzy punkty.

• 72. min.

Barcelona bardzo chce, ale świetnie gra obrona Sociedad - przed chwilą Neymar został w ostatniej chwili uprzedzony przez jednego z obrońców. Tylko rzut rożny.

• 70. min.

Szansa Messiego - Argentyńczyk drugi raz w tym meczu doszedł do sytuacji strzeleckiej, ale Gonzalez w ostatniej chwili zablokował jego strzał.

• 68. min.

Żółta kartka dla Canalesa, który przeszkodził w wyprowadzeniu szybkiej kontry.

• 63. min.

Strzał Adriano zza pola karnego. Po nodze Zalduy piłka opuściła boisko. Rzut rożny.

• 61. min.

Song zmieniony przez Fabregasa.

• GOOOOOOL

58. min.

OPIS BRAMKI: Tym razem Griezmann podawał - wydawało się, że Valdes złapie piłkę, ale wyprzedził go Zurutuza, który tylko musnął futbolówkę - ta minęła bramkarza Barcelony i wpadła do siatki!

• GOOOOOOL

58. min.

Gol dla Sociedad! 3:1!

• 56. min.

Barcelona chce szybko odpowiedzieć i prawie jej się udało! Song najwyżej wyskoczył w powietrze po rzucie rożnym, ale Bravo świetnie broni.

• GOOOOOOL

54. min.

OPIS BRAMKI: Błąd Barty, który źle obliczył lot piłki - Vela wyszedł do prostopadłego podania i zagrał wzdłuż pola karnego do Griezmanna. Ten wślizgiem pokonał Valdesa.

• GOOOOOOL

54. min.

Gol dla Sociedad! Griezmann!

• 53. min.

Świetnie dośrodkowanie Canalesa z rzutu wolnego, Valdes się zawahał, jeśli Gonzalez trafiłby w bramkę, Sociedad wyszedłby na prowadzenie.