(116)

Liczba oddanych głosów: 142

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Real Sociedad wygrał na własnym stadionie z Barceloną 1:0, po samobójczej bramce Alby w drugiej minucie spotkania.

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne. Dobranoc.

• 90. min. + 3

Barcelona nie przeprowadzi kolejnej akcji. Real Sociedad wygrywa z Katalończykami 1:0!

Schodzi Canales, a w jego miejsce wchodzi Yuri.

Neymar odebrał futbolówkę wybijającemu bramkarzowi i skierował ją do bramki, ale sędzia ukarał go za to zagranie żółtą kartką.

• 90. min. + 2

Coraz więcej fauli na boisku. Bergara ukarany żółtą kartką za faul na Messim.

Vela schodzi, a wchodzi Ruben Pardo.

• 89. min.

Żółte kartki dla Alby i Finnbogasona.

• 86. min.

Suarez przegrał pojedynek "sam na sam" z Rullim.

• 84. min.

Neymar dostał piłkę w pole karne, ale Brazylijczyk stracił piłkę i natychmiast wybił ją z własnego pola karnego Martinez.

• 81. min.

Barcelonie coraz bardziej się spieszy, ale defensywa Sociedad wytrzymuje napory Katalończyków.

• 78. min.

Neymar i Messi samotnie rozgrywali kontratak swojego zespołu, ale mieli zbyt wielu rywali przed sobą by oddać strzał na bramkę.

• 76. min.

Alves zatrzymał kontratak rywali faulem i został za to zagranie ukarany żółtą kartką.

• 74. min.

Neymar miał dobrą okazję do zmiany wyniku, ale przekombinował - zamiast strzelać, starał się jeszcze kiwać i stracił piłkę.

• 71. min.

Messi uderzył z woleja, ale nad bramką Sociedad.

• 70. min.

Alves wchodzi za Mathieu.

• 68. min.

Alba ładnie wycofał piłkę, a Xavi strzelał na bramkę Sociedad, ale za słabo by zaskoczyć bramkarza.

• 67. min.

Boisko opuszcza Castro, a w jego miejsce wchodzi Finnbogason.

• 66. min.

Barcelona miała rzut wolny, do piłki podszedł oczywiście Messi, ale Argentyńczyk uderzył nad bramką.

• 64. min.

Składna akcja Barcelony, Messi dostał piłkę w pole karne, ale obrońcy Sociedad zdołali go w ostatniej chwili zablokować.

• 61. min.

Dośrodkowanie z lewej flanki w pole karne Barcelony, z piłką minął się Bravo, ale Prieto uderzył nad bramką.