Liczba oddanych głosów: 403

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC MECZU

90. min. + 2

W ostatniej kolejce Primera Division Real Madryt pokonał Espanyol Barcelonę 3:1. Dwie bramki dla „Królewskich” zdobył Morata. Dzięki temu zwycięstwu, Real Madryt ma szansę zakończyć sezon na drugim miejscu w tabeli. Aby tak się stało Barcelona musi przegrać z Atletico.

Obie akcje w końcówce spotkania padły po szybkim kontrataku.

• GOOOOOOL

90. min.

GOOOOOL! Morata!

• GOOOOOOL

89. min.

GOOOOOL! Pizzi!

• 86. min.

Morata wykończył kontratak swojego zespołu. Akcję wyprowadził Ramos, podał na skrzydło do Di Marii, a Argentyńczyk odegrał do młodego Hiszpana, który z najbliższej odległości pokonał bramkarza.

• GOOOOOOL

85. min.

• 80. min.

Morata znalazł się w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem. Strzelił niecelnie, ale i tak był na pozycji spalonej.

• 78. min.

Cordoba wpadł w pole karne realu, miał duże miejsca i czasu na podjęcie decyzji, ale ostatecznie został zablokowany przez obrońców.

• 72. min.

Z wolnego uderzył Pizzi. Nad bramką.

• 69. min.

Kolejna zmiana w składzie gości. Simao opuszcza murawę, a wchodzi Pizzi.

• 68. min.

Morata zmienia Benzemę.

• 67. min.

Boisko opuszcza Sanchez, a w jego miejsce wchodzi Alex.

• 66. min.

Doskonała szansa na wyrównanie! Simao w sytuacji "sam na sam" z Casillasem, strzelił minimalnie obok słupka.

• 65. min.

OPIS BRAMKI. Benzema świetnie zagrał do Walijczyka, a Bale nie zmarnował tej okazji. bale uderzył precyzyjnie w długi róg bramki, a bramkarz nie miał nic do powiedzenia, bo piłka wpadła do siatki przy samym słupku.

• GOOOOOOL

64. min.

GOOOOOL! Bale!

• 64. min.

Zmiana w składzie gości. Boisko opuszcza Gonzalez, a w jego miejsce wchodzi Cordoba.

• 63. min.

Z boiska schodzi Khedira, a w jego miejsce wchodzi Modrić.

• 61. min.

Gonzalez uderzył groźnie zza pola karnego. Casillas zdołał obronić, a goście powinni mieć rzut rożny ale sędzia uznał, że grę wznowi bramkarz 'Królewskich".