5 0

Odśwież
27
Zobacz jak Real wypunktował Espanyol - na Z Czuba.tv »

Bardzo jednostronne widowisko obejrzeli kibice w Madrycie - Espanyol tylko raz zagroził bramce Realu, a gospodarze skutecznie wykańczali kolejne akcje.

Po pierwszej połowie było 2:0 - do siatki trafiali Cristiano Ronaldo oraz Sami Khedira, który ładnie wymienił piłkę z Mesutem Oezilem przed polem karnym. Tuż po przerwie do siatki trafił pudłujący wcześniej Gonzalo Higuain, który wykorzystał podanie od Kaki.

Ci dwaj piłkarze brali udział także przy golach nr. 4 i 5 dla gospodarzy. W 66. minucie tym razem Higuain zagrywał do Kaki, a ten zrewanżował się Argentyńczykowi pięknym podaniem na 12. minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Tak relacjonowaliśmy na żywo:

91. min. Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo Realu, które nawet przez chwilę nie podlegało wątpliwości

89. min. Mimo, że zwycięstwo Real ma już w kieszeni, to wciąż napiera na bramkę rywali. Do siatki nie trafiają jednak Ronaldo i Morata

81. min. 20-letni Álvaro Morata wchodzi na boisko zmieniając strzelca dwóch goli Higuaina

78. min. Fantastyczna akcja Kaki - mija obrońcę na lewym skrzydle po czym rewelacyjnie podaje do Higuaina. Ten uderza z pierwszej piłki i podwyższa na 5:0!!

69. min. Ronaldo bliski podwyższenia wyniku, ale w pełnym biegu uderza mocno nad bramką. Po chwili Callejon zmienia Oezila

66. min. Real punktuje rywali!!!! Ronaldo niespodziewanie zagrywa z lewego skrzydła na przedpole, gdzie piłkę przejmuje Higuain, ładnie zagrywa do obiegającego go Kaki, a ten technicznym strzałem z ostrego kąta pokonuje bramkarza

58. min. Ronaldo sam na sam z Casillą i gdy wydawało się, że kolejny gol dla Realu jest przesądzony, bramkarz gości broni uderzenie Portugalczyka

56. min. Dwie żółte kartki na przestrzeni dwóch minut dla graczy Espanyolu - najpierw Verdu, a po chwili Forlin, który faulował Kakę

47. min. Błąd obrony gości i Real podwyższa!! Kaka podaje ze skrzydła do wbiegającego w pole karne Higuaina, a ten pokonuje wreszcie pokonuje bramkarza Espanyolu

46. min. Zmiany w obu drużynach - za Carvalho wchodzi Raphael Varane, a w ekipie gości Garcia zmienia Vazqueza

I polowa:

47. min. Higuain przed szansą na podwyższenie wyniku po tym jak Ronaldo wystawił mu piłkę z lewego skrzydła. Higuain strzela jednak prosto w interweniującego bramkarza. Chwilę później broni jeszcze strzał Ronaldo po czym sędzia kończy mecz

39. min. Real podwyższa na 2:0!!! Khedira wymienia piłkę z Ozilem na pełnej szybkości, po czym Niemiec wychodzi sam na sam - Casilla był bez szans

38. min. Fantastyczna okazja dla Espanyolu - Coutinho mocno uderza zza pola karnego i mima że piłka została uderzona z mocną rotacją, to Casillas zdołał ją wybronić

31. min. Żółty kartonik dla Ricardo Carvalho za zagranie ręką

28. min. Rzut wolny dla Realu, ale Mesut Oezil strzela prosto w mur

23. min. Gol dla Realu!!!!! Fatalny błąd obrońcy Espanyolu, który praktycznie oddaje piłkę rywalom przed własnym polem karnym. W efekcie Higuain podaje do Ronaldo, a ten z bliska nie daje szans bramkarzowi gości

20. min. Ronaldo podaje do wbiegającego w pole karne Kaki, a ten uderza z pierwszej piłki. Strzał był celny, ale Casilla nie dał się zaskoczyć

16. min. Zamieszanie w polu karnym Espanyolu, Casilla blokuje piłkę, a przy tym jest faulowany przez Ronaldo

12. min. Ronaldo decyduje się na strzał z powietrza będąc daleko od bramki. Uderza mocno, a piłka kozłując przechodzi obok słupka

8. min. Marcelo wrzuca piłkę w pole karne do Higuaina, ten w akrobatyczny sposób próbuje strzelać, ale nawet gdyby mu się to udało, to i tak był na spalonym

4. min. Higuain na pełnej szybkości szarżuje na bramkę rywali, ale przed polem karnym powstrzymują go obrońcy

1. min. Pierwszy gwizdek już za nami - rozpoczęli "Królewscy" i montują swój inauguracyjny atak tego wieczora. Zakończył się on spalonym w wykonaniu Higuaina

21:29 Piłkarze obu drużyn już na murawie, ale zanim rozpocznie się mecz na boisku pojawili się koszykarze Realu z Pucharem Króla. Zdobyli go wygrywając z Barceloną, za co zbierają zasłużone oklaski