FC Barcelona
(135)

Liczba oddanych głosów: 360

• KONIEC

Koniec! Barcelona pokonała Real 3:2 w Madrycie i awansowała na 1. miejsce w tabeli La Ligi. Emocje w walce o mistrzostwo będą do samego końca!

• 90. min. + 2

Zabójcza kontra Barcelony wykończona pięknym strzałem Messiego!

• GOOOOOOL

90. min. + 2

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Messi!!!

• 90. min. + 1

Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

Asensio ma przed sobą tylko Pique, obrońca Barcelony wypycha go tak, by ten musiał uderzać z ostrego kąta. Tak się właśnie stało, a ter Stegen paruje piłkę do boku.

• 89. min.

Real wychodzi z kontrami, walczy o całą pulę. Ryzykownie, grają w końcu w dziesiątkę.

• 88. min.

Za długo z podaniem czekał Asensio. Kiedy odegrał, zdążyli się już wrócić obrońcy Barcelony.

• 87. min.

Marcelo zagrał przed bramkę do Jamesa, a Kolumbijczyk strzałem z bliska pod samą poprzeczkę pokonuje ter Stegena. Będą jeszcze emocje!

• GOOOOOOL

86. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:2!!!

• 85. min.

Strzał rozpaczy Jamesa, spokojna interwencja ter Stegena.

• 84. min.

Real bezradny, zamknięty w swoim polu karnym.

• 83. min.

Mnóstwo miejsca do gry ma Messi, znowu szuka szczęścia strzałem z dystansu i ponownie górą Navas.

• 83. min.

Zmiana w Realu: James za Benzemę.

• 82. min.

Faul Kovacicia na Messim. Żółta kartka dla Chorwata.

• 81. min.

Pique w sytuacji sam na sam uderza prosto w Navasa! Mogło być po meczu.

• 79. min.

Ramos jeszcze ironicznie klaskał w kierunku zawodników Barcelony lub sędziego. Jeśli do arbitra, może zostać zawieszony nawet na trzy mecze.

• 78. min.

CZERWONA KARTKA DLA RAMOSA! Dwiema wyprostowanymi nogami wszedł Hiszpan w Messiego.

• 77. min.

Zaczynają się gwizdy na Bernabeu. Kibice Realu domagają się większego zaangażowania, większej intensywności od swoich piłkarzy.