Ramos to z obecną formą się nadaje co najwyżej na grę w rezerwach, tyle w temacie.

Oceniono 5 razy 3

Nie wiem jak możecie pisać , że Bale to drewno . Dajcie mu chwilę czasu a będzie grał na poziomie światowej klasy !

• badziewiak66

Oceniono 1 raz -1

To chyba Barca i Atletico coś umoczą. Może za tydzień, dwa. A na marginesie dodam , że teraz jest moda na czerwone karteczki. Jak potentat zaskakująco remisuje , lub przegrywa to gra zazwyczaj w osłabionym składzie . Co za pech.

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec meczu! Real remisuje z Osasuną 2:2.

• 89. min.

Indywidualna akcja Di Marii, ale strzał zbyt lekki, by sprawić kłopoty Fernandezowi.

• 84. min.

Ostatnia zmiana w Realu - Jese za Isco.

• GOOOOOOL

80. min.

REMIS! Kapitalne dośrodkowanie Isco i Pepe głową pokonuje Andresa Fernandeza! Teraz Real musi się rzucić do ataku.

• 79. min.

Szanse się wyrównują! Brutalny i bezmyślny atak Silvy na Ronaldo. Piłkarz Osasuny ogląda drugą w tym meczu żółtą kartkę i schodzi do szatni.

• 77. min.

Ronaldo wdziera się w pole karne między kilku obrońców Osasuny. Przewraca się i domaga się rzutu karnego. Sędzia słusznie nie reaguje.

• 70. min.

Po błędzie Carvajala dobrą sytuację miała Osasuna. Świetnie broni jednak Lopez.

• 67. min.

Irytujące zagranie Benzemy. Mając trochę miejsca podaje akurat tam, gdzie nie było kompletnie nikogo.

• 66. min.

Groźna akcja Osasuny. Riera zgrywa głową przed pole karne, Silva strzela nad bramką.

• 65. min.

Nacho wchodzi z Xabiego Alonso.

• 63. min.

Teraz Realowi zabrakło cierpliwości. Zbyt głębokie dośrodkowanie i bramkarz Ossasuny łapie piłkę.

• 60. min.

Czas ucieka, a Real nie potrafi na dłużej zagrozić bramce Osasuny. Widać, że brakuje jednego piłkarza.

• 57. min.

Wreszcie składna akcja Realu. Ronaldo dostaje piłkę przed polem karnym, ale strzela obok bramki.

• 54. min.

Gareth Bale schodzi z boiska. W jego miejsce Di Maria.

• 51. min.

Strzał z rzutu wolnego Pewnie broni Diego Lopez.

Sędzia zaczyna drugą połowę i Real od razu zaczyna okupować pole karne Osasuny.

• 45. min. + 2
    Wiktor Mańkowski Wiktor Mańkowski Krzysztof Girgiel Krzysztof Girgiel

Sędzia kończy pierwszą połowę.

• GOOOOOOL

45. min.

GOL DLA REALU! Gra w osłabieniu służy piłkarzom Ancelottiego. Ronaldo ładnie znajduje Isco, ten natychmiast uderza i trafia w lewy róg bramki.

• 44. min.

Sergio Ramos wylatuje z boiska! Obrońca Realu uderza rywala łokcia, za co dostaje drugą żółtą kartkę. Hiszpan niedawno pobił rekord Realu w ilości czerwonych kartek. Szybko zaczął go poprawiać.