Ten mecz mi się...
podobał
nie podobał

• 90. min. + 2

Koniec spotkania! Osasuna rozbiła Atletico i zdobyła trzy punkty na własnym terenie. Ekipa z Madrytu tym samym pozostaje na trzecim miejscu w tabeli.

Dwie minuty doliczone.

• 89. min.

Zamieszanie pod bramką Osasuny, Diego Costa dostaje piłkę na bardzo niewygodnej wysokości i jest zmuszony do strzału, jednak bardzo niecelnego.

• 87. min.

Gra toczy się głównie na połowie Osasuny, ale goście nie potrafią przebić się w pole karne. Każde mocniejsze dośrodkowanie jest bez problemu wybijane.

• 84. min.

Strzelec bramki Cejudo schodzi z boiska. Zastępuje go Cedric Loe.

• 82. min.

Osiem minut do końca. Atletico wciąż bez pomysłu...

• 79. min.

Kolejna zmiana wśród gospodarzy, Loties schodzi, zastępuje go Flano.

• 77. min.

Bardzo głębokie dośrodkowanie do Raula Garcii, ten próbuje z ostrego kąta przerzucić piłke nad bramkarzem, ale robi to bardzo niecelnie.

• 72. min.

Costa przewracany na pograniczu pola karnego i wszyscy spodziewali się rzutu karnego, ale sędzia nie wskazał na jedenasty metr. Jak pokazały powtórki: Słusznie.

• 72. min.

Błąd defensywy gości, Cejudo dostaje piłkę z prawej strony pola karnego na jedenastym metrze, ale uderza nieczysto i piłka ląduje obok bramki.

• 70. min.

A tak cieszyli się piłkarze Osasuny z drugiej bramki. Czy dotychczasowe trafienia wystarczą do zgarnięcia trzech punktów?

• 67. min.

Osasuna poza kontratakami wyprowadzanymi dwoma/trzema piłkarzami praktycznie nie próbuje już atakować i wygląda na ekipę zadowoloną z wyniku (nic dziwnego). Dzięki temu zostawia też dużą liczbę piłkarzy w obronie, co uniemożliwia jakiekolwiek ataki gościom.

• 64. min.

Rzut wolny z boku pola karnego dla Atletico, ale dośrodkowanie zupełnie niecelne.

• 61. min.

Piłkarze Atletico nie wyglądają na zachwyconych. Do końca już tylko pół godziny i nie wygląda na to, by mieli się pokusić o choćby punkt w tym spotkaniu.

• 54. min.

Kolejna próba Atletico, ale strzał z dystansu po rykoszecie ląduje obok bramki i mamy rzut rożny. W polu karnym najwyżej wyskakuje Gabi, ale zamiast w piłkę trafia w głowę innego piłkarza.

• 54. min.

Atletico szuka sposobu na przedarcie się przez defensywe gospodarzy, ale każda kolejna akcja kończy się mniej więcej na trzydziestym metrze.

• 52. min.

Doszło też do zmian w obu ekipach. Koke wszedł za Suareza, a Oier za Bertrana.

• 49. min.

Spokojne pierwsze minuty przerwane urazem Cejudo, strzelca bramki. Pomocnik leży na boisku i póki co nie wygląda to za dobrze.

• 45. min.

Przerwa! Osasuna nie dała szans Atletico w pierwszej połowie i wszystko wskazuje na to, że Real będzie po tej kolejce samodzielnym liderem.