(6)
FC Barcelona
(37)

Liczba oddanych głosów: 43

Koniec meczu! Barcelona wygrała 3:0 i zmniejszyła stratę do Realu Madryt do 3 punktów. "Królewscy" dzisiaj grają z Deportivo.

Cudowna bramka Argentyńczyka. Ograł w polu karnym trzech piłkarzy i ze spokojem pokonał bramkarza. Fantastyczna akcja pieczętuje zwycięstwo Barcelony nad ostatnią drużyną w tabeli.

• GOOOOOOL

90. min.

MEESSI! 3:0!

• 88. min.

Jeszcze jedna okazja dla Barcelony! Messi zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany.

• 80. min.

Groźna kontra gospodarzy. W kluczowym momencie zaprzepaszczona przez de las Cuevasa...

• 77. min.

Z bardzo dobrej strony pokazuje się dzisiaj Leon. Z niczego potrafił stworzyć kolejny raz zagrożenie pod bramką mistrzów Hiszpanii. Tym razem pewnie obronił ter Stegen. Możemy być pewni, że ten zawodnik najpóźniej latem zmieni klub.

• 72. min.

Błąd bramkarza, który opuścił światło bramki i pozwolił Messiemu na swobodne umieszczenie piłki w siatce, po podaniu od Suareza.

• GOOOOOOL

71. min.

GOOOOOL!!! MESSI!

• 62. min.

Suarez złożył się do przewrotki, ale uprzedził go obrońca.

• 60. min.

Alba wyłożył piłkę Suarezowi do pustej bramki! Piękna zespołowa akcja Barcelony.

• GOOOOOOL

59. min.

GOOOOOOL!!! Barcelona wreszcie przełamała obronę gospodarzy!

• 56. min.

Osasuna podbudowana jest dwiema sytuacjami, które stworzyła w tym meczu. Grają agresywnie, nie pozwalają się zbliżyć piłkarzom Barcelony do pola karnego.

• 49. min.

Leeeeeoon! Cudowna akcja zawodnika gospodarzy! Zabawił się z obrońcami i przelobował ter Stegena! Bramkarza Barcelony uratowała poprzeczka!

Druga połowa!

• 45. min.

No i mamy remis. Barcelona nie zdołała wykorzystać kilku fantastycznych sytuacji do strzelenia gola i remisuje z ostatnią drużyną w tabeli 0:0.

• 36. min.

Iniesta spudłował! To była naprawdę dobra okazja.

• 30. min.

Osasuna odpowiedziała! De las Cuevas oszukał obrońcę w polu karnym i wyłożył piłkę Rierze. Ten nie zdążył do piłki, a miał przed sobą pustą bramkę... Już wiemy, dlaczego w tym sezonie strzelił tylko dwa gole.

• 25. min.

Dwójkowa akcja Messiego i Suareza! Ten pierwszy znów wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale znów przegrał ten pojedynek! Piłka przeniesiona nad poprzeczką.

• 22. min.

Obrona Osasuny może chwilę odsapnąć. Gra przeniosła się w okolice środka boiska.

• 17. min.

Sunie kolejny atak Barcelony. Messi niedokładnie zgrał do Suareza. Niepotrzebnie. Mógł zachować się w tej sytuacji bardziej egoistycznie. Warto zwrócić uwagę na kolejne znakomite zagranie Umtitiego. Francuski obrońca doskonale dzisiaj wyprowadza piłkę.