(7)
FC Barcelona
(13)

Liczba oddanych głosów: 20

• Real jest pierwszy, ma 68 punktów i jeden mecz zaległy, a Barcelona zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 66 punktów. Walka o mistrzostwo trwa.

Koniec meczu! Barcelona i Real Madryt wygrały w tej kolejce trzema golami, a to oznacza, że oba kluby dzielą w tym momencie dwa punkty.

• GOOOOOOL

90. min.

Jeszcze jeden gol dla Barcelony! Paco Alcacer idealnie zagrał piłkę do Neymara i Brazylijczyk nie mógł pomylić się w tej sytuacji.

• 89. min.

Defensywa Barcelony nie popełnia błędów w końcówce.

• 87. min.

Granada jeszcze ruszyła pod bramkę "Dumy Katalonii".

• GOOOOOOL

83. min.

Ivan Rakitić, ładna akcja Chorwata i samobójczy gol Sauniera! Goście natychmiast wykorzystują grę w przewadze. Barcelona cierpiała w tym meczu, ale wywalczy komplet punktów z przedostatnim zespołem ligi.

• 82. min.

To chyba koniec marzeń Granady no korzystny wynik. Druga żółta kartka dla Agbo.

• 73. min.

Barcelona walczy o kolejnego gola, ale gra cały czas nie układa się po myśli Luisa Enrique.

• GOOOOOOL

64. min.

Paco Alcacer! Barcelona znów na prowadzeniu! Wystarczyło jedno precyzyjne podanie od Luisa Suareza i Hiszpan z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam.

• 59. min.

Neymar zirytowany wynikiem i ofensywną nieudolnością Barcelony spróbował indywidualnej akcji, ale odbił się od ściany obrońców Granady,

• 53. min.

Barcelona rusza do odrabiania strat.

• 49. min.

Jeremie Boga idealnie wykończył indywidualną akcję! 20-letni Francuz strzelił tuż przy słupku, a Marc-Andre ter Stegen nie miał szans na skuteczną interwencję.

• GOOOOOOL

49. min.

Co za początek Granady! Sensacja! Barcelona remisuje z przedostatnim zespołem w lidze!

Czas na drugą połowę!

• 45. min.

I koniec pierwszej połowy! Barcelona długo męczyła się z 19. zespołem ligi, ale tuż przed przerwą zdobyła bardzo ważnego, pierwszego gola. Teraz powinno być łatwiej.

• GOOOOOOL

44. min.

Luis Suarez! Tak to się musiało skończyć. Reprezentant Urugwaju pięknie przerzucił piłkę nad bezradnie interweniującym bramkarzem Granady.

• 38. min.

Zdecydowanie najaktywniejszym piłkarzem Barcelony w tym meczu jest Luis Suarez. Urugwajczyk stwarza największe zagrożenie pod bramką Ochoi.

• 33. min.

Piłkarze Luisa Enrique długo utrzymują się przy piłce w środkowej strefie boiska. Brakuje jednak precyzji pod bramką gospodarzy.

• PILNE

27. min.

I jeszcze raz zakotłowało się pod bramką Guillermo Ochoi! Blisko gola był Luis Suarez, ale meksykański bramkarz uratował swój zespół.