Koniec meczu. Barcelona wygrywa i ma już pięć punktów przewagi nad Realem.

Neymar balansem ciała myli obronę Villarreal, trafia jednak w poprzeczkę.

• 90. min. + 2

Akcja Barcelony. Szybki przerzut Neymara do Pedro i Hiszpan strzela strzela w boczną siatkę.

• 89. min.

Czas ucieka, a Villarreal nie atakuje specjalnie intensywnie. Jakby był pogodzony z wynikiem.

• 82. min.

Alexis jakby od niechcenia wrzuca piłkę piłkę przed pole karne, a tam z pierwszej piłki uderza Iniesta. świetnie spisuje się Asenjo.

• 77. min.

Teraz to Barcelona wygląda na zadowoloną z wyniku. Spokojnie rozgrywa piłkę.

• 71. min.

Barcelona nie zwalnia. Neymar strzela z ostrego kąta i broni Asenjo.

• GOOOOOOL

68. min.

2:1 DLA BARCLEONY! Nieudana pułapka ofsajdowa piłkarzy Villarrealu, którzy po podaniu Fabregasa zostawili w polu karnym i Sancheza i Neymara. Chilijczyk podaje i Neymar strzela do pustej bramki.

• 62. min.

Jeden z nielicznych błędów w obronie Villarrealu. Neymar strzela w dobrej sytuacji i świetnie broni Asenjo.

• 57. min.

Villarreal nadal broni się bardzo sprawnie. Po strzeleniu wyrównującej bramki goście wydają się usatysfakcjonowani wynikiem.

• 52. min.

Sanchez zaskakująco uderza zza pola karnego, Asenjo pewnie broni.

• 51. min.

Dos Santos strzela, piłka przelatuje obok bramki.

• GOOOOOOL

48. min.

GOL DLA VILLARREALU! Z rzutu rożnego dośrodkował Trigueros, Musacchio wyprzedza Bartrę i głową strzela wyrównującą bramkę!

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy. Barcelona nie stworzyła zbyt wielu sytuacji, ale i tak prowadzi po golu Neymara z rzutu karnego.

• 43. min.

Nieliczne kontry Villarrealu wyglądają nieźle, do momentu wykończenia akcji. Dośrodkowania w sytuacji, gdy w polu karnym jednego piłkarza kryje trzech piłkarzy Barcelony nie mają wielkich szans powodzenia.

• 40. min.

Dobrze rozegrany atak Barcelony zakończony dośrodkowaniem Montoyi wybitym przez obrońców Villrrealu. Piłka trafia jeszcze do Alexisa Sancheza, który natychmiast strzela. Doskonale broni Asenjo.

• GOOOOOOL

30. min.

Z powodu problemów technicznych nie mogliśmy poinformować o tym, co się zdarzyło. A zdarzył się gol dal Barcelony. Rzut karny wykorzystał Neymar.

• 20. min.

Wciąż uważna gra obrony Villarrealu. To nie będą łatwe trzy punkty dla Barcelony.

• 15. min.

Villarreal pokazał jak zamierza atakować dziś Barcelonę. Długi rajd szybkiego Dos Santosa i dośrodkowanie. Na miejscu był jednak obrońca Barcelony.