Oceniono 99 razy 11

barce boli przegrana z milanem ale z sevillą wygra

• barca123456

Oceniono 113 razy 3

Barcelona niestety ostatnio przegrała z AC Milanem ale myślę że szybko się podniesie i wygra z Sevillą 3-0 lub 4-0

• lysy1305

Oceniono 2 razy 2

spoko wygrają w lidze mają wykupiony pakiet wygranych!

• 90. min. + 3

Koniec meczu. Barcelona w drugiej połowie wrzuciła drugi bieg i szybko wyszła na prowadzenie. Goście nie byli w stanie odpowiedzieć. To 22. zwycięstwo Katalończyków w lidze, dla Messiego to 38. bramka. Przewaga nad Atletico, które jutro gra z Espanyolem wynosi w tym momencie 16 punktów. Dziękujemy za udział w relacji./b]

Sędzia dolicza 3 minuty.

Tello miał szansę postawić kropkę nad 'i'. Miał piłkę na 15. metrze, był niepilnowany. Strzelił wysoko nad bramką.

• 86. min.

Rzut wolny dla Barcelony, ale obrońcy Sevilli wyjaśnili sytuację. Tylko rzut rożny.

• 84. min.

Messi blisko drugiej bramki - jego strzał z 16 metrów minimalnie minął jednak słupek.

• 75. min.

Negredo wyszedł sam na sam z Valdesem - chciał przerzucić nad nim piłkę, ale fatalnie przestrzelił. Barcelona za bardzo się rozluźniła.

• 71. min.

Tym razem Manu próbował strzału z odległości - Valdes świetnie broni, tylko rzut rożny dla gości.

• 69. min.

Najlepsza okazja Sevilli w drugiej połowie - Rakiticiowi pozostało tylko dołożyć nogę i trafić w bramkę, skiksował jednak i piłka opuściła boisko.

• 68. min.

Kondogbia próbował strzelać z daleka. Dużo gorzej od Messiego.

• 68. min.

Ależ groźny strzał Messiego z 25 metrów. Minimalnie nad bramką Beto.

• 63. min.

Kilka zdjęć z pierwszej połowy.

• 60. min.

Piękna oskrzydlająca akcja Barcelony - zaczął ją Messi - piłka trafiła na lewą stronę do Tello, który wypatrzył w polu karnym niepilnowanego Argentyńczyka. Ten nie miał problemów z pokonaniem Beto. To jego 38. bramka w tym sezonie. Przypomnijmy, że do końca sezonu zostało jeszcze aż 13 kolejek.

• 60. min.

Gol dla Barcelony. Messi!

• 58. min.

Coraz odważniej poczynają sobie gospodarze. Na razie obrońcy Barcy nie popełniają jednak błędów.

• 56. min.

Thiago miał dużo miejsca w środku pola, więc zdecydował się na strzał. Został zablokowany.

• 52. min.

Dani Alves z prawej strony spokojnie dośrodkował w pole karne, a tam najwyżej wyskoczył David Villa. Już remis.