(62)
Villarreal
(16)

Liczba oddanych głosów: 78

Katalończycy mają 3 punkty przewagi w tabeli z Realem Madryt. Real będzie gonił jeszcze dziś. Rywalem będzie Granada. Początek meczu o godz. 20.45. Relacja na żywo w Sport.pl. Serdecznie zapraszamy.

Koniec meczu! Barcelona pokonała Villarreal 4:1!

• 87. min.

Fernandez obronił strzał Iniesty. Był zbyt lekki. Hiszpan wciąż bez gola w ligowym sezonie.

• 85. min.

Goście wyszli pressingiem. To za moment może się zemścić kontrą Barcelony.

• 82. min.

Argentyńczyk pokonał bramkarza lobem w środek bramki. Co za pokaz siły.

• GOOOOOOL

81. min.

4:1! MESSI!

• 80. min.

Niewiarygodne zagranie Neymara! Brazylijczyk w cudowny sposób ograł Gaspara! Potem Suarez trafił w rękę Costę i jest karny! Mamy wątpliwości, bo obrońca chował rękę.

• 75. min.

W końcu dobra akcja piłkarzy Villarrealu. Dos Santos wymienił podania z Bakambu, ale bramki z tego nie było.

• 70. min.

Setny gol tria MSN w tym sezonie! Akcję rozpoczął Sergi Roberto, który popisał się kilkudziesięcio metrowym rajdem. Hiszpan podał do Suareza, a ten nabrał obrońcę na zamach i pokonał Fernandeza.

• GOOOOOOL

69. min.

GOOOOOOOOL!!! TO CHYBA POZAMIATANE! 3:1!

• 66. min.

Dwie wspaniałe sztuczki Neymara. Zabrakło wisienki na torcie w postaci podania do Digne.

• 65. min.

Piłka po strzale dos Santosa poleciała nad murem... i nad bramką.

• 64. min.

Brzydki faul Iniesty. Żółta kartka. Będzie rzut wolny z dogodnej odległości... 25 metrów...

• 62. min.

Goście próbowali zaatakować większą liczbą graczy. Nie udało im się. Gaspar zabił akcję nieudanym podaniem.

• 59. min.

Który to już raz Neymar szuka 25. asysty w tym sezonie schodząc do linii końcowej i dośrodkowując na piąty metr. Obrońcy wytrzymują tę próbę nerwów. Przynajmniej na razie.

• 57. min.

Pięknie pograł Neymar z Messim. Ten drugi oddał strzał prawą nogą w środek bramki. Fernandez instynktownie odbił piłkę nad bramkę.

• 55. min.

Villarreal mimo tego, że przegrywa nie zamierza się jeszcze otwierać. Goście wciąż bronią się większością zespołu, a Barcelona spokojnie próbuje rozłupać orzech.

• 51. min.

Digne znów próbował zrobić przewagę w ataku, ale jego podania są niedokładne. Rozkładał ręce w polu karnym Suarez i Neymar. Francuz średnio aklimatyzuje się w drużynie mistrzów Hiszpanii. Wciąż nie ma na swoim koncie ani jednej asysty ani bramki.

• 49. min.

Pique przytomnie zszedł do prawej flanki i zatrzymał atak Soriano. Gdyby skrzydłowy mu uciekł Barcelona byłaby w ogromnych opałach.

• 47. min.

Gaspar z łatwością ograny przez Neymara! Ostry kąt! Bramkarz zablokował dośrodkowanie Brazylijczyka.